Anální sex: Jak si ho užít?

Anální sex: Jak si ho užít? Anální sex: Jak si ho užít?

Muži jej milují, ženy se ho bojí. Jak si tedy užít anální sex bez předsudků?

Anální sex: Jak si ho užít?
{loadposition breadcrumb}

Anální sex: Jak si ho užít?

Muži jej milují, ženy se ho bojí. Jak si tedy užít anální sex bez předsudků?

Vy i váš partner souhlasíte a chcete společně vyzkoušet anální sex. Co je tedy nejdůležitější, když se to rozhodnete dělat ‚zezadu‘?

Důležitou roli hraje to, s kým do análního sexu chcete jít. Rozhodně byste to neměla zkoušet s někým, koho moc dlouho neznáte, ani s někým, ke komu nemáte úplnou důvěru. Důležitou roli v tom hrají i zkušenosti. Pokud to váš partner už někdy ‚dělal‘, bude vědět, co a jak.

Paradoxně poprvé sex zezadu zkoušet v klasické poloze vkleče nebo na břiše není ideální. Když jste na všech čtyřech, cítíte ve svém těle napětí, proto na začátek doporučujeme, abyste své ‚poprvé‘ vyzkoušeli v poloze lžíce, tedy tak, že oba partneři leží na boku.

Základem dobrého análního sexu je kvalitní lubrikační gel. Zapomeňte na gely, které jsou založeny na vodní bázi, ale hledejte takový, který bude na bázi silikonové. V sexshopech najdete i takové gely, které jsou určeny přímo pro anální styk, takže obsahují i různé mírně znecitlivující látky.

Co se týče samotného aktu, není třeba jít hned na věc, začnete mírnou masáží a pak do vás váš partner může proniknout nejprve prsty a až potom ‚může jít na věc‘. Důležité je se do ničeho nenutit. Když budete chtít oba, není důvod to nezkusit.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Sexy body
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?
sledujte nás na instagramu