Taylor Swift ambasadorkou Keds!

Taylor Swift ambasadorkou Keds! Taylor Swift ambasadorkou Keds!

Milujete Kedsky? Taylor Swift také!

Taylor Swift ambasadorkou Keds!
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Taylor Swift ambasadorkou Keds!

Milujete Kedsky? Taylor Swift také!

Tolik oblíbené Kedsky nosí celý svět, jsou pohodlné, trendy a přizpůsobí se noze! Tohle všechno evidentně ví i Taylor Swift, která prorazila na prkna šoubyznysu se svými country hitovkami, podepsala tříletou smlouvu s Keds a nahradila tak Mischu Barton, která byla poslední tváří Keds.

Taylor Swift společně se svým albem, příznačně nazvaným "RED", vyšle na odiv světu červené kedsky, které navrhla právě pro tuto příležitost a pokud chcete mít stejné obutí, jako tato zpěvačka, limitovaná edice se prodává na amerických stránkách keds.com.

Kouzlu těchto tenisek už propadla nejedna celebrita. Kromě výše zmiňované Mischy Barton klasické Kedsky obouvá Lana Del Rey, Emily Blunt, Emma Watson, Kirsten Dunst nebo hvězda upírské ságy Kristen Stewart.

I ve filmu měly tyto boty své oblíbence, tančily s Jenifer Grey v Hříšném tanci, v nejednom snímku je obula Audrey Hepburn nebo se v nich proháněly hlavní hvězdy seriálu devdesátých let Beverly Hills 902 10.

Tak co? Už nějaké máte nebo si plánujete svoje první Keds pořídit teprve nyní? Teď už je nemusíte shánět v cizině, od května 2012 je seženete i v Čechách. Více info na www. kedsky.cz

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Christina Aguilera: na hubnutí kašlu, miluji své ženské křivky!
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky

Zpět na článek: Taylor Swift ambasadorkou Keds!