Adele: Se svým otcem už nepromluvím

Adele: Se svým otcem už nepromluvím Adele: Se svým otcem už nepromluvím

Ani celebrity se rodinným krizím nevyhnou. Stejně tak Adele a její otec.

Adele: Se svým otcem už nepromluvím
{loadposition breadcrumb}

Adele: Se svým otcem už nepromluvím

Ani celebrity se rodinným krizím nevyhnou. Stejně tak Adele a její otec.

Zpěvačce Adele se v poslední době daří cokoli, na co sáhne. Vyhrává jednu hudební cenu na druhou, nazpívala hlavní píseň k filmu Skyfall s Jamesem Bondem a porodila zdravé dítě. Jediné, co ji může trápit, je její nepodařený vztah s otcem.

Mark Evans, biologický otec, se už rok snaží se svou dcerou navázat kontakt, ovšem bezúspěšně. Adele se svým otcem nechce být v kontaktu. Evans opustil Adelinu matku, když zpěvačce byly tři roky, a od té doby byl se svou s dcerou v minimálním kontaktu, Adele se zařekla, že se svým otcem přestane komunikovat jednou provždy.

„Byla jsem připravena se se svým otcem začít vídat, ale celé to pokazil, a už o něm nechci ani slyšet,“ přiznala se časopisu Vogue. „V médiích se neustále objevují jeho vzkazy, jak moc mě miluje, tak proč mi to říká skrze noviny, když mi to může říct sám,“ dodala rozhořčená Adele.

Otec zpěvačky však důrazně popírá, že se o dceru zajímá jen kvůli jejím penězům či slávě. „Chci být zase otec a dědeček,“ říká na svoji obhajobu Mark Evans. Uvidíme, zda mu opět Adele začne věřit.

Související články:

Trenéři hvězd radí: 3 triky, jak zhubnout a být fit!
Trendy účes: zapleťte se!
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?
sledujte nás na instagramu