5 signálů, že není ten pravý

5 signálů, že není ten pravý 5 signálů, že není ten pravý

Milujete ho, ale něco se vám na něm nezdá? Přinášíme vám pět varovných signálů.

5 signálů, že není ten pravý
{loadposition breadcrumb}

5 signálů, že není ten pravý

Milujete ho, ale něco se vám na něm nezdá? Přinášíme vám pět varovných signálů.

Společná budoucnost nejistá
Jste spolu už dlouho, ale na otázky ohledně společného bydlení, nebo dokonce svatby má uhýbavou odpověď. Pokud nemáte společné cíle, ve vztahu nepokračujte. Dřív nebo později by k rozpadu stejně došlo.

Jiné koníčky
Na začátku vztahu je zajímavé, když vy hrajete tenis a on zase raději sedí doma u sbírky známek, ale když si dovolenou představujete na pláži a on na horách, horko těžko budete trávit volný čas společně bez kompromisu. A ten se dlouhodobě udržet nedá, že?

Zanedbaný sex
Vztah, kde vládne špatný, či dokonce žádný sex, spěje k jasnému konci. Nemusí pod vámi nutně při každém milování praskat postel, ale pokud jsou vaše postelové hrátky spíš vlažné než vášnivé, bude jen otázkou času, kdy si začnete být nevěrní, pozor na to!

Stop agresi!
Pozor, nemusí vás nutně bít, aby byl tyran a agresor. Stačí jen pozorovat jeho reakci na různé stresové situace. Řve, kope kolem sebe nebo něco rozbíjí? V tom případě dejte vztahu sbohem bez jakýchkoli vytáček. Jednou nemusí uhodit jen do věcí, ale třeba do vás.

Alkoholik
Každou party začíná s lahví v ruce a domů nejde dřív než všichni ostatní? Pak máte asi co do činění s chlapem, který bez skleničky něčeho ostřejšího neudělá ani ránu. Jednou začas vám kocovina neuškodí, ale pravidelné opice vašemu vztahu nepřilepší. Pozor na takové typy.

Související články:

Barvy laků, které na podzim musíte mít!
Jakou barvu si dnes obléknete?
Fitness playlist: Hudba podle celebrit
sledujte nás na instagramu