SOUTĚŽ O LÍSTKY NA CENY APOLLO

SOUTĚŽ O LÍSTKY NA CENY APOLLO SOUTĚŽ O LÍSTKY NA CENY APOLLO

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!

SOUTĚŽ O LÍSTKY NA CENY APOLLO
{loadposition breadcrumb}

SOUTĚŽ O LÍSTKY NA CENY APOLLO

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!

Široká odborná porota cen Apollo, kterou tvoří na osm desítek hudebních kritiků, publicistů a dramaturgů napříč českou mediální scénou, nominovalo na jedinou hlavní cenu i letos sedm alb. Ta vyšla v rozmezí od začátku listopadu 2011 do konce listopadu 2012. Jejich autory jsou BORIS CARLOFF, LENKA DUSILOVÁ, CHARLIE STRAIGHT, KVĚTY, THE PROSTITUTES, UMAKART a ZRNÍ. Konečného vítěze ceny Apollo 2012 vybere přímo v den samotného předávání desetičlenná úzká porota odborníků, jejíž seznam vzešel rovněž z hlasování široké poroty.

Průvodcem udílení ceny Apollo 2012 se k radosti pořadatelů ujme mistr slova, rapper James Cole. Tuto roli převezme po dvojici Jakub Kohák a Tereza Voříšková, která historicky první ceny Apollo moderovala na Nové scéně Národního divadla v lednu 2012. Samotnou cenu pak vítězi předá hudebník Martin Hůla alias Bonus, jenž se vloni stal jejím prvním laureátem.

Jádro samotného slavnostního večera budou tvořit živá vystoupení všech nominovaných hudebníků, kteří představí po dvou písních ze svých alb. Výrazná změna oproti prvnímu ročníku je, že ceremoniál bude vedle pozvaných hostů z řad hudebníků, hudebních publicistů a dalších lidí z branže zpřístupněn i hudebním fanouškům a nejširší veřejnosti.

Soutěž o 3x 2 vstupy na ceny Apollo

Dvě vstupenky na slavnostní večer dostanou autoři 30., 50., a 60. správné odpovědi. Nesejde-li se dostatek odpovědí, získají výhru autoři prvních třech správných odpovědí. Hodně štěstí! 

Soutěž končí v neděli 3.2. 2013! POZOR- Soutěž je určena těm, kteří mají čas 6. února na předávání cen přijet. Náhradní výhra není možná.

Stačí správně odpovědět na otázku:

Kdo vyhrál cenu Apollo loňský rok?

a)     Tomáš Klus
b)     Bonus
c)     Matěj Ruppert

Odpověď pošlete na e-mail: soutez@joyonline.cz. Do e-mailu uveďte celé jméno, adresu a telefon.


Předmět e-mailu: Apollo

Odesláním formuláře souhlasíte se všeobecnými podmínkami a také podmínkami užívání internetových stránek.

VÝHERCI SOUTĚŽE:

Luboš Doležal, Praha 3

Jana Dvořáková, Plzeň

Tomáš Kubeš, Mečín

Související články:

Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
Trenéři hvězd radí: 3 triky, jak zhubnout a být fit!
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky
sledujte nás na instagramu