4 kroky ke krásné pleti i v zimě

4 kroky ke krásné pleti i v zimě 4 kroky ke krásné pleti i v zimě

Probuďte svoji tvář ze zimního spánku a nebojte se ji vystavit třeskutým mrazům!

4 kroky ke krásné pleti i v zimě
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

4 kroky ke krásné pleti i v zimě

Probuďte svoji tvář ze zimního spánku a nebojte se ji vystavit třeskutým mrazům!

1. Hydratace
Každá pleť, ať už v zimě nebo v letních měsících potřebuje hydratovat, a tak je třeba aby jste svůj denní kosmetický rituál zahájila aplikací hydratačního krému, který vaši pleť vyživí a ochrání před mrazem. Je třeba na zimu vybírat krémy, které obsahují minimum vody. Náš tip: Eucerin AQUAporin ACTIVE hydratační krém pro citlivou pleť, 359 Kč

2. Stop červenání
Červené flíčky po příchodu z mrazu do tepla po celém obličeji hyzdí tváře nejedné z nás. Odvar z heřmánku zmrazte do tvarovátek na led a kostkou ledu přeje'dte po tváři vždy ještě před aplikací hydratačního krému. Náš tip: Pro dokonalé odlíčení pomůže pleti, která má sklon se červenat, Zklidňující pleťová voda Sensibio H2O, Bioderma, 324 Kč (250 ml)

3. Pozor na slunce
Ačkoliv se to nemusí zdát, i v zimě je třeba pečovat o pleť pomocí přípravků, které mají UV filtry ale třeba i zinek nebo oxis titančitý. Opalovací krémy, které obsahují některé z těchto prvků dokáží vytvořit dokonalou bariéru před škodlivým zářením UVA ať už sedíte v kanceláři, pracujete v lyžařském středisku nebo chodíte venčit psa.

4. Perfektní make-up
Krásně nalíčená můžete být i když venku mrzne až praští. Na pomluvy typu, že byste před líčením měla vynechat krém, aby vám pak neomrznul obličej, se vykašlete a pěkně hydratujte. Do makeupu doporučujeme přimíchat lehký ple'tový olej,který vám pokožku nejen vyživí, ale nedopustí, aby byla kůže suchá a bez lesku.

Související články:

Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky

Zpět na článek: 4 kroky ke krásné pleti i v zimě
Zpět na článek: 4 kroky ke krásné pleti i v zimě
sledujte nás na instagramu