Jak si užít Valentýna, když jste SINGL

Jak si užít Valentýna, když jste SINGL Jak si užít Valentýna, když jste SINGL

Svátek sv. Valentýna můžete slavit, i když jste momentálně sólo. My víme jak!

Jak si užít Valentýna, když jste SINGL
{loadposition breadcrumb}

Jak si užít Valentýna, když jste SINGL

Svátek sv. Valentýna můžete slavit, i když jste momentálně sólo. My víme jak!

Ano, svátek všech zamilovaných klepe na dveře a vy jej máte plné zuby už od momentu, kdy se dekorace všech obchodů zbarví do růžova či červena a z každé police na vás vykukuje plyšák či jakákoli věc ve tvaru srdíčka. Co si ale takhle udělat pěkného Valentýna, i když žádným partnerem momentálně nedisponujete?

Dámská jízda
Perfektní make-up, sexy šaty a parta stejně singl kamarádek – to jsou ty nejlepší ingredience na valentýnský večer. Vyjděte si někam do společnosti a udělejte si pěkný holčičí večírek. Ať už si dáte jen skleničku, večeři, nebo půjdete tancovat, na takového Valentýna rozhodně nezapomenete.

DVD party
Pokud máte všechny kamarádky zadané a vám nezbývá nic jiného než na Valentýna zůstat doma, nezoufejte. Co si takhle pustit nějaký film? A tentokrát žádnou romantickou komedii, ale pořádný akční trhák nebo horor. Zmrzlina, popcorn a jiné dobroty jsou pro tento večer povoleny ve velkém množství.

Dárky pro všechny
Udělejte pěkného Valentýna svému nejlepšímu kamarádovi, mamince nebo klidně svému pejskovi. Každý si přece na Valentýna zaslouží malý dáreček. Mamku potěší třeba parfém, kamaráda pozvání na pivo a psi ze všeho nejvíc milují cokoli k snědku.

Související články:

Trenéři hvězd radí: 3 triky, jak zhubnout a být fit!
Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Vyzkoušejte: matující laky na nehty
sledujte nás na instagramu