6 důvodů, proč milovat svátek sv. Valentýna

6 důvodů, proč milovat svátek sv. Valentýna 6 důvodů, proč milovat svátek sv. Valentýna

Spousta lidí jej nesnáší, my vám prozradíme, proč si jej oblíbit!

6 důvodů, proč milovat svátek sv. Valentýna
{loadposition breadcrumb}

6 důvodů, proč milovat svátek sv. Valentýna

Spousta lidí jej nesnáší, my vám prozradíme, proč si jej oblíbit!

1. Spousta čokolády a jiných dobrot právě na tento den povolena. Nikde se na vás nebudou dívat zle, když se budete cpát bonbony nebo čokoládovými srdíčky.

2. Kupte si květiny. Nikdy nikde nebude takový výběr růží nebo tulipánů. Doporučujeme vyrazit na lov dopoledne, večer hrozí nálety zmatených mužů na všechna květinářství.

3. Slevy na spodní prádlo! Využijte akčních nabídek na nákupy spodního prádla. Spousta internetových obchodů se může přetrhnout, aby vás nalákala na extraceny, tak běžte provětrat svoji kreditku.

4. Nechte se pozvat na drink. Pokud jste sólo, nic vám nebrání vyrazit na svátek všech zamilovaných do města. Bary budou plné singl mužů, kteří budou vděčni, když vás budou moci pozvat na skleničku.

5. Dejte najevo svou lásku. Nemusíte si srdce vylévat každému, ale stačí říct mamce, že ji máte ráda, nebo vyrazit s bráchou na tenis. Dejte prostě svým blízkým najevo, že jste ráda, že je máte. Kdy jindy?

6. Důvod udělat svému miláčkovi radost. Kupte romantický víkend pro dva nebo jen roztomilé boxerky. Uvidíte, že bude mít radost, i když předtím na Valentýna nadával.

Související články:

Make-up trend: Tyrkysové oční linky
Trendy účes: zapleťte se!
Rozjeď to na Fiveriders