Esteé Lauder Pleasures - klasika v novém kabátě

Esteé Lauder Pleasures - klasika v novém kabátě Esteé Lauder Pleasures - klasika v novém kabátě

Přivolejte si jaro díky novému a modernímu pojetí vůně Pleasures.

Esteé Lauder Pleasures - klasika v novém kabátě
{loadposition breadcrumb}

Esteé Lauder Pleasures - klasika v novém kabátě

Přivolejte si jaro díky novému a modernímu pojetí vůně Pleasures.

Parfémová voda Pleasures se poprvé objevila v roce 1995 a stanovila trend povznášejících a lehkých vůní. Vyjadřovala obecně platné poselství, aby si člověk udělal čas na drobné životní radosti, zejména na spontánní, bezstarostné dny strávené venku v přírodě, a tato myšlenka rezonuje ve světě dodnes. Představujeme novou toaletní vodu Pleasures s pulzující a svěží květinovou vůni, která oslavuje drobné životní radosti novým a moderním způsobem.

Z toaletní vody Pleasures vyzařuje něco, co povznáší svěžest původního parfému Pleasures a propůjčuje mu nový, čistší a jemnější výraz.
 
A jak nová vůně vznikla? Při výrobě toaletní vody Pleasures došlo k mírné změně v množství a vyvážení příměsí oproti
původní parfémové vodě Pleasures, což s sebou přináší nové zážitky z vůně. Pozměněná receptura se otevírá tóny čistých bílých lilií a fialkových lístků v hlavě parfému, které jí dodávají ještě větší lehkost a průzračnost. Prvky čerstvé zeleně jsou svěžejší a méně intenzivní.

Květinové srdce z černého šeříku, bílých pivoněk, růžových růží a exotických květů karo karounde voní ještě odlehčeněji a příjemněji než dřív. Přestože je v toaletní vodě stále přítomna typická pulzující říznost růže baie, v původní parfémové vodě je tato o poznání intenzivnější, což se dá říci i o hřejivém květinovém srdci.

Související články:

Make-up trend: Tyrkysové oční linky
Sexy body
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky