Chcete zhubnout? Běhejte!

Chcete zhubnout? Běhejte! Chcete zhubnout? Běhejte!

Běhání patří k nejpopulárnějším sportům české populace. Každý pátý Čech běhá nejméně jednou měsíčně. Patříte mezi ně?

Chcete zhubnout? Běhejte!
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Chcete zhubnout? Běhejte!

Běhání patří k nejpopulárnějším sportům české populace. Každý pátý Čech běhá nejméně jednou měsíčně. Patříte mezi ně?

Sport, ve své aktivní i pasivní podobě, je nejpopulárnější volnočasovou aktivitou vůbec. Byť tomu není vždy snadné uvěřit, má více vyznavačů než sledování televize, návštěvy koncertů nebo hraní počítačových her. K nejoblíbenějším sportům v České republice, ale i celosvětově patří běh a jeho obliba stále roste.

Polovina lidí začíná běhat, protože chtějí zlepšit svoji kondici a zhubnout. Běhání je levné a dostupné. Lze běhat kdekoli a kdykoli. I v době recese, neboť běh nevyžaduje vstupné, sparingpartnery ani protihráče. Není zapotřebí drahá výstroj ani specializované sportoviště.

Po čase běžci objeví také ‚psychické‘ výhody běhu – například zbavení se stresu a udržení duševní rovnováhy. Přínos tohoto sportu ke zdraví je nesporný. Běhání může zpomalit proces stárnutí. Starší běžci mají o polovinu nižší pravděpodobnost, že zemřou na rakovinu, než ti, kteří neběhají.

Pořád vás ještě tato jasná fakta nepřesvědčila? Pak tady pro vás máme jednu lahůdku, jež by mohla k běhání dostat i ty, pro které běh znamená pouze způsob, jak se dostat na poslední chvíli do tramvaje či autobusu.

Firma Adidas představila novinku, která rozhodně stojí za úvahu. Nová, jedinečná adidas Energy Boost běžecká obuv, která díky revoluční technologii BOOST™ dokáže běžcům vracet energii, a tím mění svět běhání. Podešev sestává z unikátních kapslí BOOST™, které si zachovávají pružnost, díky čemuž tlumí nárazy při běhu a vracejí energii zpět do odrazu. Elastický svršek boty z materiálu TECHFIT™ dokonale obejme chodilo a přizpůsobí se pohybu. Pohodlnost boty ještě dále zvyšuje bezešvé provedení a prodyšnost materiálu.

Adidas Energy Boost šetří sílu běžců a prodlužuje jejich výdrž. Seznam prodejen, kde si můžete novinku vyzkoušet a zakoupit, najdete na www.adidas.com/boost. Cena adidas Energy Boost je 3799 Kč.

Související články:

Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Rozjeď to na Fiveriders

Zpět na článek: Chcete zhubnout? Běhejte!
sledujte nás na instagramu