Trendy jaro: Preppy style

Trendy jaro: Preppy style Trendy jaro: Preppy style Nečekané kombinace, které vás dostanou. Tak by se dala nazvat kolekce Holly & Whyte pro Lindex. A my musíme dát za pravdu.
Trendy jaro: Preppy style
Fotogalerie:
  {loadposition breadcrumb}

  Trendy jaro: Preppy style

  Nečekané kombinace, které vás dostanou. Tak by se dala nazvat kolekce Holly & Whyte pro Lindex. A my musíme dát za pravdu.

  Pokud si myslíte, že klasická studenstká sáčka, manžestr či námořnické pruhy jsou jen pro starší dámy, jste na omylu. Klasické střihy se nyní vrací v novém kabátě a vy byste je měla přivítat ve svém šatníku.

  „Klíčovými prvky kolekce jsou klubový blazer, oxfordská košile, pruhovaný svetřík nebo sukně se siluetou ve stylu 50. let. Velmi žensky a trendy působí flitry a jiné třpytivé akcenty, které jsme zkombinovali např. s proužky. Puntíky zase oblečení dodávají osobitý a hravý styl“, říká Camilla Schmidt, návrhářka kolekce Holly & Whyte.

  Barevné spektrum sahá od námořnické modré, bílé, červené nebo trávové zeleně až po výrazné tóny jako intenzivní meruňková. Styling je kreativní - kombinuje mezi sebou různé typy puntíků a s lehkostí spojuje kalhoty ve stylu pyžama s flitrovým topem nebo blazerem.

  Camilla Schmidt našla při navrhování kolekce inspiraci u módních ikon Gwyneth Paltrow nebo Carolyn Kennedy, které jsou pro svět módy velkým zdrojem nápadů.

  Kolekce je k dostání od března v prodejnách značky Lindex a on-line.

  Související články:

  Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
  Jakou barvu si dnes obléknete?
  Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/www/virtuals/joyonline.cz/www/www_root/media/com_form2content/templates/includes/gallery1.php on line 87