Harry Styles: Podívejte se na utajované tetování!

Harry Styles: Podívejte se na utajované tetování! Harry Styles: Podívejte se na utajované tetování! Podívejte se na nejnovější přírůstek do stále rostoucí sbírky tetování Harryho Stylese z One Direction.
Harry Styles: Podívejte se na utajované tetování!
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Harry Styles: Podívejte se na utajované tetování!

Podívejte se na nejnovější přírůstek do stále rostoucí sbírky tetování Harryho Stylese z One Direction.

Teprve osmnáctiletý zpěvák z kapely One Direction si opět přidal další "zářez na pažbu". Tentokrát se však nejedná o jeho novou přítelkyni, ale další tetování, kterých má už na svém těle nespočet.

Harry sice své nové tetování zprvu úzkostlivě tajil, ale nakonce nelenil a svou novou ozzdobu si vyfotil a vystavil na sociální síti. Jedná se o černobíle provedeného motýla na jeho břiše a svou fotku okomentoval slovy "Štastný Den Matek, doufám, že i vy máte tu pravou".

Fanoušci, ale hlavně fanynky jeho nové tetování přivítali s nadšením, ale i mezi nimi se našli tací, kteří se k tetování vyjádřili kriticky. "Vypadá to jako tetování nějaké šestnáctileté holky," nechal se slyšet na sociální síti One Direction jeden z fandů.

Sám majitel motýlí "kérky" se však o motýlu nevyjádřil a ani jej na veřejnosti nikomu neukázal. Takže vznikl prostor pro spekulace, zda je skutečné, či nikoliv.

Co říkáte na Harryho novou ozdobu vy?

Související články:

Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
Christina Aguilera: na hubnutí kašlu, miluji své ženské křivky!
Máte pod čepicí?

Zpět na článek: Harry Styles: Podívejte se na utajované tetování!
sledujte nás na instagramu