Spánkem proti jarní únavě!

Spánkem proti jarní únavě! Spánkem proti jarní únavě! Zima brzy předá svou vládu jaru a vy jej samozřejmě nechcete prošvihnout. Jak se tedy na příchod jara připravit?
Spánkem proti jarní únavě!
{loadposition breadcrumb}

Spánkem proti jarní únavě!

Zima brzy předá svou vládu jaru a vy jej samozřejmě nechcete prošvihnout. Jak se tedy na příchod jara připravit?

Ačkoliv to za okny ještě nevypadá, jaro už klepe na dveře a je třeba se na něj poctivě přichystat, aby jste přechod ze zimního na jarní počasí neprostonala.

Po dlouhé zimě je organismus přirozeně unavený a na jaře tak na hodně lidí dolehne známá jarní únava. Způsobů, jak se s ní poprat je mnoho, kromě posílení imunity je ale naprostým základem také kvalitní a dostatečný odpočinek.

Spánek je základní lidskou potřebou, zcela nezbytnou pro správnou funkci našeho organismu. Pokud je ho dlouhodobě nedostatek, nebo je nekvalitní, má to velmi nepříznivý zpětný dopad na náš imunitní systém. Proto alespoň o víkendech, kdy má většina z nás více času, je vhodné věnovat jej spánku.

Výběr kvalitní postele patří k předpokladům hlubokého a zdravého spánku, proto je velmi důležité vybírat jí velmi pečlivě a s ohledem na její maximální kvalitu.

Náš tip: Postele značky Carpe Diem a Serta. Dají se objednat ve vzorkové prodejně Naty Naty na Senovážném náměstí 10a, na Praze 1.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Vyzkoušejte: matující laky na nehty