Kruhový tréning: Zázrak, díky kterému zhubnete

Kruhový tréning: Zázrak, díky kterému zhubnete Kruhový tréning: Zázrak, díky kterému zhubnete Klíčem k úspěšnému spalování tuků je efektivní cvičení, při kterém co nejrychleji spálíte maximum tukových zásob. Trenérky kruhového tréninku Expreska vám poradí jak na to!
Kruhový tréning: Zázrak, díky kterému zhubnete
{loadposition breadcrumb}

Kruhový tréning: Zázrak, díky kterému zhubnete

Klíčem k úspěšnému spalování tuků je efektivní cvičení, při kterém co nejrychleji spálíte maximum tukových zásob. Trenérky kruhového tréninku Expreska vám poradí jak na to!

Jak vypadá ideální kruhový trénink? Co by měl obsahovat a na co byste si měla dát při cvičení pozor?

    1. ZAHŘÁTÍ

Správný kruhový trénink obsahuje nějakou formu počátečního zahřátí. Jana (27) z Liberecké EXPRESKY radí: „Může to být třeba jen několik minut běhání na místě. Prostě cokoliv, čím se vaše tepová frekvence zvýši, váš dech se zrychlí, a tělo zahřeje.“ 

    1. AEROBNÍ CVIČENÍ

Cílem aerobního cvičení je udržovat optimální tepovou frekvenci po dobu nejméně dvaceti minut. Jak už bylo řečeno, prodlouženým aerobním cvičením vaše tělo využívá tukové zásoby, aby získalo energii. „V aerobní zóně zkrátka pálíte tuky,“ říká Lenka (24 let) z EXPRESKY v Písku. 

    1. SILOVÝ TRÉNINK

Silový trénink je nutný pro zachování svalů. Alice (34 let) z brněnské EXPRESKY vysvětluje: „Ženy se snaží snížit svou hmotnost za každou cenu. Měly by však myslet na to, že chtějí shodit tukové zásoby, ne svalovou tkáň. Svaly je naopak nezbytné posilovat, abyste mohla snížit svou váhu a následně si ji udržet. Navíc sval se rovná tvar a vytvarování těla je přece přesně to, co chcete.“ 

    1. STREČINK

Karla (23 let) z EXPRESKY v Mladé Boleslavy zdůrazňuje: „Po silovém a aerobním cvičení jsou vaše svaly pěkně prohřáté a připravené na protažení.“ Strečink pomáhá zachovat si ohebnější klouby a zvyšuje rozsah pohybu. Strečink také zvyšuje efektivnost silového cvičení, zlepšuje rovnováhu a zajišťuje zdravější záda. 

Související články:

5 mýtů o estetické chirurgii
Spánkem proti jarní únavě
Beauty day: Topmodelkou na jeden den