Ano nebo ne? Madonna v kostýmu skauta

Ano nebo ne? Madonna v kostýmu skauta Ano nebo ne? Madonna v kostýmu skauta Popová královna opět nezklamala a na předávání GLAAD Media Awards překvapila všechny přítomné v chlapeckém kostýmu skauta. Je to už příliš?
Ano nebo ne? Madonna v kostýmu skauta
{loadposition breadcrumb}

Ano nebo ne? Madonna v kostýmu skauta

Popová královna opět nezklamala a na předávání GLAAD Media Awards překvapila všechny přítomné v chlapeckém kostýmu skauta. Je to už příliš?

Madonna na sebe v posledních měsících příliš neupozorňovala. Není jasné, zda to byl úmysl, nebo ne, každopádně poslední rok bylo slyšet a vidět zejména její mladší kolegyně.

Každopádně na předávání GLAAD Media Awards v New Yorku Madonna nelenila a místo tradiční večerný róby světoznámých návrhářů zvolila trochu netradiční model - klučičí obleček amerických skautů.

Čtyřiapadesátiletá zpěvačka a příležitostná herečka se svoji nákloností ke skautům nijak netajila. "Vždycky jsem toužila být skaut, ale nikdy mě mezi sebe nepřijali," řekla Madonna při svém projevu.

Zároveň dodala, že všechny schopnosti, které jsou nezbytné k tomu zvládnout skautský slib, plně ovládá. "Umím rozdělat oheň, mám velmi dobrý orientační smysl a dokážu postavit bez pomoci stan," řekla. Otázkou je, zda všechny tyto schopnosti bude královna diskoték ještě potřebovat.

Související články:

Beauty day: Topmodelkou na jeden den
Trendy jaro: Preppy style
Jak si vybrat správný foťák?