Lak na rty? No jistě!

Lak na rty? No jistě! Lak na rty? No jistě! Rtěnka je pro vás už omšelá klasika a lesk na rty vám nikdy nevydrží? Vyzkoušejte lak na rty APOCALIPS od RIMMEL London a vaše rty nebudou chtít nic jiného!
Lak na rty? No jistě!
{loadposition breadcrumb}

Lak na rty? No jistě!

Rtěnka je pro vás už omšelá klasika a lesk na rty vám nikdy nevydrží? Vyzkoušejte lak na rty APOCALIPS od RIMMEL London a vaše rty nebudou chtít nic jiného!

Intenzivní barva rtěnky a zároveň hladký a zářivý povrch, který vašim rtů dodá jen lesk? Nemožné? Omyl! Nový lak na rty APOCALIPS v sobě spojuje to nejlepší – svůdná sytá barva , fenomenální lesk a příjemný  pocit, který vydrží po celý den. Složení tohoto laku na rty navíc dodá rtům intenzivní a odvážné barvy.

Vybírat můžete  z osmi trendy odstínů. Speciální aplikátor kopíruje tvoje rty a díky hedvábné textuře si užijete velmi příjemný pocit na rtech. Tvář reklamní kampaně Kate Moss je sexy jako nikdy předtím. Dokonalá ikona krásy je nalíčena jejím nejoblíbenějším odstínem Apocaliptic (303).

Novinku, která by neměla chybět s nad v každé kabelce královen všech večírků seženete v drogeriích za doporučenou cenu 139 Kč. A to vaši peněženku rozhodně nezruinuje. Takže hurá na party a...GET THE LONDON LOOK!

Související články:

Ano nebo ne? Madonna v kostýmu skauta
Kruhový tréning: Zázrak, díky kterému zhubnete!
5 mýtů o estetické chirurgii