3 triky, jak zvládnout rozchod

3 triky, jak zvládnout rozchod 3 triky, jak zvládnout rozchod Rozešel se s vámi a vy máte pocit, že ho musíte získat za každou cenu zpátky! Držte se našich rad, a bude prosit o návrat on vás!
3 triky, jak zvládnout rozchod
{loadposition breadcrumb}

3 triky, jak zvládnout rozchod

Rozešel se s vámi a vy máte pocit, že ho musíte získat za každou cenu zpátky! Držte se našich rad, a bude prosit o návrat on vás!

1. Už mi nevolej!

Píšete mu srdceryvné sms, voláte v nočních hodinách nebo na něj dokonce čekáte před domem? Tak na tyto všechny "skvělé" nápady zapomeňte! Pokud se s vámi rozešel, jistě to bylo z nějakého důvodu a tím, že ho budete prosit o návrat, situaci rozhodně nezlepšíte. Na pár dní se odmlčte, uvidíte, jaká bude jeho reakce.

2. Hlavu vzhůru!

Utápět se v sebelítosti, sedět doma a vyhýbat se společnosti je sice pro vás v tuto chvíli asi ten nejpříhodnější nápad, ale tím bohužel nic nevyřešíte a naopak si přiděláte pár zbytečných vrásek a kruhů pod očima. Nebraňte se společnosti kamarádek nebo třeba vyražte na dlouhé procházky se psem. Vyčistíte si hlavu od černých myšlenek!

3. Sebevědomí vám sluší!

Konec večerům strávených ve spolenosti televize a zmrzliny! Jděte ke kadeřníkovi, kupte si něco pěkného na sebe a začněte o sebe více dbát. Zkrátka začněte znovu!Ze sebevědomých žen krása čiší ve všech směrech a uvidíte sama, že váš bývalý bude toužit po návratu. To už ale vy jeho potřebovat nebudete!

Související články:

5 mýtů o estetické chirurgii
Ano nebo ne? Madonna v kostýmu skauta
Kruhový tréning: Zázrak, díky kterému zhubnete
sledujte nás na instagramu