8 trendy obutí pro letošní jaro

8 trendy obutí pro letošní jaro 8 trendy obutí pro letošní jaro Boty, všude kam se podíváte. Přesně v tomto duchu se letošní jarní trendy v obutí ponesou. Nosit se bude neon, třpyt, zvířecí potisky ale i cvočky.
8 trendy obutí pro letošní jaro
{loadposition breadcrumb}

8 trendy obutí pro letošní jaro

Boty, všude kam se podíváte. Přesně v tomto duchu se letošní jarní trendy v obutí ponesou. Nosit se bude neon, třpyt, zvířecí potisky ale i cvočky.

Neonové a duhové barvy: Na plný výkon to letos rozjedou nové neonové a duhové barvy – tato barevná terapie přijde po pošmourném zimním blues určitě vhod! Neon bude všude, ať už jako dominantní barva, nebo jako doplňující barevný akcent. 

Nýty, lesk & glamour: „Kovový“ trend je vždy provázen velkým množstvím nýtů – najdete je na obuvi, kabelkách i doplňcích! Chybět nebudou ani štrasové kamínky, hlavně když se všechno bude třpytit! A dobrý základ? Černá barva. 

Lodičky a otevřené špičky: První vlaštovky léta jsou bezesporu modely s otevřenou špičkou! Ta obzvlášť sedí sandálům & spol. Elegantní modely zajistí i těm z Vás, které musejí být v kanceláři, trochu osvěžení v horkých dnech! 

Balerínky: Elegantní a pohodlné zároveň, to jsou nestárnoucí balerínky. Pastelové odstíny v kontrastu se svítivými barvami, výrazné detaily v podobě květů a mašlí, ale i nýtů rozzáří celé jaro i léto.  

Platformy: Život na vysoké noze si teď mohou dovolit všichni! Vysoké podpatky v kombinaci s výraznými platformami vyniknou ve výrazných barvách i krémových a tělových odstínech. Rockový styl dokreslí výrazné nýty. 

Zmrzlinové & pastelové barvy: I velmi jemné tóny mohou být absolutně nepřehlédnutelné! Přestože je intenzita těchto barev decentní, vejde se do nich vše – ženskost, elegance i romantika! 

Korek, lýko & spol.: Letní móda s sebou přináší také korkové a lýkové podešve a podpatky! Jsou přímo esencí toho, jak by měla vypadat letní obuv… jsou pohodlnými průvodci na každý den a perfektně se hodí k letním modelům. Představte si je třeba s lehkými letními šaty.

Klínky pro všechny příležitosti: Vítězné tažení klínových podpatků není jednoduše k zastavení! Také první jarní vlaštovky jako jsou lodičky a polobotky, vsadily na klínky…, nabízejí se v mnoha barevných odstínech, od zářivých barev až po pastelově jemné!  

Trendové modely na nadcházející sezónu Jaro / Léto 2013 najdete v prodejnách Deichmann, jako vždy s garancí nejlepší ceny. 

sledujte nás na instagramu