3 zaručené triky na jarní detox

3 zaručené triky na jarní detox 3 zaručené triky na jarní detox Kdy jindy, než právě na jaře je třeba začít s detoxikací organinismu. Zvýšíte si nejen energii a vitalitu, ale zpomalíte také stárnutí pleti.
3 zaručené triky na jarní detox
{loadposition breadcrumb}

3 zaručené triky na jarní detox

Kdy jindy, než právě na jaře je třeba začít s detoxikací organinismu. Zvýšíte si nejen energii a vitalitu, ale zpomalíte také stárnutí pleti.

1. Odstraňujte jedy z organismu!
Ideálním pomocníkem na jarní očistu organismu je chlorella, japonská sladkovodní řasa, která je jedinečným zdrojem esenciálních aminokyselin, chlorofylu, řady minerálů a vitamínů, nenasycených mastných kyselin, karotenoidů a nukleových kyselin. „Chlorella pomáhá odstraňovat těžké kovy, chemické toxiny a další jedy z organismu. Regeneruje jaterní tkáň a pročišťuje krevní řečiště, podporuje kožní metabolismus, čistí trávicí ústrojí a obnovuje zdravou střevní mikroflóru,“ radí MUDr. Pavel Šácha z Prozdravi.cz.

2. Krása vychází zevnitř
V rámci jarní očisty zkuste ulevit také vašim přetěžovaným střevům. Začněte u toho, že se nebudete přejídat. Snažte se dodávat tělu dostatek vlákniny, probiotik a prebiotik - látek, které podporují přirozený chod střev. Na vašem talíři by neměly chybět jogurty a zakysané mléčné výrobky. Ty můžete doplnit doplňky stravy s obsahem probiotik a prebiotik.

3. Jezte potraviny bohaté na antioxidanty
Na vašem jídelním stole nesmí chybět ani dostatečné množství fialového, modrého, červeného a žlutého ovoce, nejlépe v syrové formě. To samé platí i pro zeleninu. „Zmíněné potraviny obsahují vitaminy A, B6, C, E, zinek a selen. Jedná se o takzvané antioxidanty, které neutralizují účinek volných radikálů, látek způsobujících stárnutí buněk a zhoršujících průběh různých onemocnění,“ říká MUDr. Pavel Šácha. Během jarní očisty organismu můžete vyzkoušet také Maqui Pure, který je největším antioxidantem mezi dosud prozkoumaným ovocem a jediný v ČR registrovaný doplněk stravy s Maqui. Příznivě působí na imunitní systém, odplavuje z těla toxické látky, má antibakteriální vlastnosti a další příznivé účinky.

Další inspiraci najdete na Prozdravi.cz, největším internetovém obchodě s doplňky stravy, přírodní kosmetikou, zdravotními přístroji a zdravou výživou v České republice.

Související články:

Knížka měsíce: Na co se ptají muži?
Trendy účes: zapleťte se!
Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
sledujte nás na instagramu