Lodičkový sprint aneb běh na podpatcích

Lodičkový sprint aneb běh na podpatcích Lodičkový sprint aneb běh na podpatcích Nemůže si představit život bez podpatků? Nyní v nich můžete dokonce i uběhnout závod a vyhrát skvělé ceny. Ojedinělá akce proběhne 29. 4. na Václavském náměstí v Praze.
Lodičkový sprint aneb běh na podpatcích
{loadposition breadcrumb}

Lodičkový sprint aneb běh na podpatcích

Nemůže si představit život bez podpatků? Nyní v nich můžete dokonce i uběhnout závod a vyhrát skvělé ceny. Ojedinělá akce proběhne 29. 4. na Václavském náměstí v Praze.

V našem hlavním městě se již brzy představí známá světová podívaná – Lodičkový sprint. Dámy v něm budou mít možnost doběhnout si v podpatcích až pro třicet tisíc korun. Ojedinělá akce Philips Lumea Lodičkový sprint se uskuteční v pondělí 29. dubna. Pořadatelé nyní odhalují přesné místo a čas konání akce, Lodičkový sprint uvidí diváci v dolní části Václavského náměstí v Praze od 15 hodin. Sportovně-zábavním odpolednem provede Iva Pazderková a o hudební zábavu se postará kapela Toxique. Pro diváky je navíc připraveno plno překvapení a soutěží.

Všechny milovnice vysokých podpatků a zábavy se mohou registrovat na: www.lodickovy-sprint.cz nebo přes FB stránky, kde se také dozvědí přesné podmínky registrace a pravidla celého klání. Závod je určen jen pro ženy, které budou mít boty s podpatkem minimálně 8 cm vysokým a mezi sebou se utkají jak týmy jednotlivkyň, tak štafetové týmy.

A na jaké lákavé výhry se mohou těšit dámy, které se zúčastní závodu Philips Lumea Lodičkového sprintu? Vítězka v kategorii jednotlivkyň získá, kromě věcných darů od partnerů akce, třicet tisíc korun v hotovosti, dáma na 2. místě si přiběhne pro dvacet tisíc korun a 3. místo bude ohodnoceno deseti tisíci korunami.

Ani výherkyně štafetového závodu nepřijdou zkrátka, mohou se těšit na nový produkt Philips Lumea – přístroj pro domácí účinnou fotoepilaci v hodnotě 10 000 Kč, zásoby frisca na večírek a na luxusní večeři pro celý tým, na kterou odveze výherce limuzína. Pro diváky je navíc připraveno plno překvapení a soutěží.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky