Trend jara: obnošené tenisky v novém kabátě

Trend jara: obnošené tenisky v novém kabátě Trend jara: obnošené tenisky v novém kabátě Odložte vysoké podpatky, nová kolekce Chuck Taylor All Star Washed představuje lehce obnošené tenisky, které se nepochybně stanou hitem jarních outfitů.
Trend jara: obnošené tenisky v novém kabátě
{loadposition breadcrumb}

Trend jara: obnošené tenisky v novém kabátě

Odložte vysoké podpatky, nová kolekce Chuck Taylor All Star Washed představuje lehce obnošené tenisky, které se nepochybně stanou hitem jarních outfitů.

Kolekce Chuck Taylor All Star Washed představuje výběr bot ošetřených tak, aby se vytvořil lehce poničený vzhled. Obnošený efekt propůjčuje teniskám nejen pohodlí, ale i charakter vyvolávající bezstarostnou náladu.

Nejsou tak novými botami, které se musejí napřed projít. Už jako čerstvě koupené vypadají, jako by s vámi zažily a protančily už kdejaký koncert nebo festival. Právě v tom spočívá jejich kouzlo.

Obnošené Converse tenisky jsou dostupné ve vysokém provedení. Hodí se proto už na jaro, protože před chladem chrání přece jen lépe než nízká verze. Zároveň v obnošeném vzhledu představují kromě známé modré, bílé a černé i svěží zelenou a žlutou – dvě odvážné barvy, které znamenají jaro, ať už je venku jakkoli.

Pokud tedy nejste příznivkyní lodiček a festivalové sezony se už nemůžete dočkat, tato novinka je pro vás ta pravá. Protože ve starých converskách, které se převlékly do nového, se budete cítit jako v bavlnce.


Související články:

Jak nosit: Black & White
4 způsoby, jak nosit culík
Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
sledujte nás na instagramu