Naučte se číst v řeči těla!

Naučte se číst v řeči těla! Naučte se číst v řeči těla! Už jen samotný postoj těla na nás může prozradit mnohem více, než si myslíme. Proto si přečtěte knižní novinku, která vás o řeči těla donutí nejen přemýšlet.
Naučte se číst v řeči těla!
{loadposition breadcrumb}

Naučte se číst v řeči těla!

Už jen samotný postoj těla na nás může prozradit mnohem více, než si myslíme. Proto si přečtěte knižní novinku, která vás o řeči těla donutí nejen přemýšlet.

Člověk nemyslí vždycky všechno tak, jak to řekne. To, co partner v rozhovoru opravdu chce říci a jak se cítí, často vyvozujeme z jeho řeči těla a jeho tělesného výrazu.

Horlivé přikyvování hlavou a zářivý úsměv - to znamená, že s námi někdo nadšeně souhlasí. Nezúčastněný úsměv bez zapojení očí naopak ihned odhalíme jako "falešný".

Odkud to vlastně víme? Je náš výklad vždycky správný? Tato kniha vás zve na objevnou cestu do světa tělesného výrazu. Díky množství podnětů k pozorování můžete zlepšit své vnímání a sami si vyzkoušet nové vyjadřování informací pomocí řeči těla.

Pokud vás tedy zajímá co si myslí váš přítel, když si při hádce zakládá ruce na prsa nebo co asi zamýšlí šéf, když si během aší žádosti o zvýšení platu mne ušní lalůčky, vydejte se pro knihu Řeč těla do nejbližšího knihkupectví. Vydalo nakladateství Grada a vyjde vás na 229 Kč.

Související články:

Barvy laků, které na podzim musíte mít!
Nejlepší beauty tipy všech dob
Ano, či ne? Miley Cyrus s roztrhaných džínách