Noční běh pro Světlušku: Zaběhejte si pro dobrou věc

Noční běh pro Světlušku: Zaběhejte si pro dobrou věc Noční běh pro Světlušku: Zaběhejte si pro dobrou věc Druhý ročník charitativního Nočního běhu pro Světlušku i letos láká do pražské Stromovky. Ve středu 24. dubna 2013 se zájemci opět postaví na start, aby rozsvítili svět nevidomých.
Noční běh pro Světlušku: Zaběhejte si pro dobrou věc
{loadposition breadcrumb}

Noční běh pro Světlušku: Zaběhejte si pro dobrou věc

Druhý ročník charitativního Nočního běhu pro Světlušku i letos láká do pražské Stromovky. Ve středu 24. dubna 2013 se zájemci opět postaví na start, aby rozsvítili svět nevidomých.

Po loňské premiéře, které se zúčastnilo 818 běžců a podařilo se vybrat 318 000 Kč, přichází ročník druhý. Přijďte se přesvědčit, že běhat ve tmě má smysl. Staňte se Světluškou i Vy – s čelovkou, kterou obdrží prvních 500 registrovaných zdarma, se můžete připojit k obrovskému roji „Světlušek“, který přesně v devět večer prolétne Stromovkou.

Na výběr opět bude ze dvou variant: tří nebo pětikilometrová trať. Pokud neběháte, ale chtěla byste se zúčastnit, přijďte se jen tak projít. Startovné je 450 Kč a celý výtěžek je určen Nadačnímu fondu Českého rozhlasu do sbírky Světluška na pomoc nevidomým a lidem s těžkým zrakovým postižením. Pro prvních 500 zaregistrovaných účastníků je připravena čelovka zdarma. Tu si bude možné koupit i na místě.

V průběhu registrací, které začnou od 19 hodin, bude v plném proudu i doprovodný program. Těšit se můžete na Anetu Langerovou, Matěje Rupperta, Pavla Nového, talentované nevidomé zpěváky, moderátory České televize a Českého rozhlasu a řadu dalších. Na startu závodu, který je plánován na 21. hodinu, nebudou chybět ani známá jména ze světa sportu: vítěz londýnských OH v moderním pětiboji David Svoboda, bronzový kajakář z Londýna Vavřinec Hradilek nebo desetibojař a olympijský medailista Tomáš Dvořák.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Jakou barvu si dnes obléknete?
Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton
sledujte nás na instagramu