Reklama

3 stylové koktejly na přivítání jara

3 stylové koktejly na přivítání jara 3 stylové koktejly na přivítání jara Stejně nepostradatelně jako pohled plný vášně patří ke každé žhavé noci také dobré pití. Připravte si prémiové koktejly, díky kterým si vychutnáte jedinečnou atmosféru roztančeného vášnivého večera. 
3 stylové koktejly na přivítání jara
{loadposition breadcrumb}

3 stylové koktejly na přivítání jara

Stejně nepostradatelně jako pohled plný vášně patří ke každé žhavé noci také dobré pití. Připravte si prémiové koktejly, díky kterým si vychutnáte jedinečnou atmosféru roztančeného vášnivého večera. 

HAVANA CALIENTE – podmanivá chuť rumu Havana Club Añejo 7 Años doplněná kolou a kapkou svěží limety flirtující s ostrostí chilli papričky. To je HAVANA CALIENTE, žhavá jako kubánské noci.
Pro přípravu tohoto koktejlu smíchejte 4 cl Havana Club Añejo 7 Años s kolou, zastříkněte limetou a nezapomeňte na chilli papričku jako ozdobu.

HOT DAIQUIRI – long dring, který proslavil Ernest Hemingway. Koktejl nezaměnitelné chuti s více než stoletou tradicí, pro opravdové znalce.
K přípravě tohoto jedinečného nápoje budete potřebovat šejkr. Nalijte do něj 6 cl Havana Club Añejo 7 Años, 1,5 cl  limetkové šťávy, přidejte lžičku cukru, 1 chilli papričku a tlučený led.

HAVANA CUBATA je prémiovou variantou oblíbeného drinku Cuba Libre. Bohatá vůně a jedinečná chuť rumu Havana Club Añejo 7 Años v kombinaci s kolou a lehkým osvěžujícím zástřikem limety. To je Havana Cubata. Stejně vášnivá a temperamentní jako atmosféra Kuby. Pro přípravu této oceňované klasiky potřebujete 4 cl Havana Club Añejo 7 Años, kolu a limetku na zástřik.

Související články:

Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
Milla Jovovich: Superstar bez hranic
Rozjeď to na Fiveriders
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama