3 tipy, jak se zamilovat sama do sebe

3 tipy, jak se zamilovat sama do sebe 3 tipy, jak se zamilovat sama do sebe Nemůžete se na sebe občas ani podívat do zrcadla, závidíte kamarádce skvělou postavu a někdy máte pocit, že jste naprosto nemožná? Máme pro vás pár rychlých tipů, jak se opět mít ráda!
3 tipy, jak se zamilovat sama do sebe
{loadposition breadcrumb}

3 tipy, jak se zamilovat sama do sebe

Nemůžete se na sebe občas ani podívat do zrcadla, závidíte kamarádce skvělou postavu a někdy máte pocit, že jste naprosto nemožná? Máme pro vás pár rychlých tipů, jak se opět mít ráda!

1. Potěšte se
Pokud se na sebe v poslední době nemohla ani podívat, je načase to změnit. Cvičení je samozřejmě skvělý nápad, který vám přivodí skvělou náladu, ale pokud chcete pro svoje tělo něco udělat právě teď, zajděte si na lymfodrenáž, žeštíhlující zábal nebo si kupte zeštíhlující prádlo. Vaše tělo bude hýčkáno a vy se budete cítit zase o něco lépe a štíhleji.

2. Flirtujte!
Asi si říkáte, že když jste zrovna v náladě, že se vám nechce ani vylézt z domu, tak flirtování je to poslední, na co byste si vzpoměla. Opak je ale pravdou. Vědci ve studii z roku 2011 zjistili, že když ženy flirtují, až 83 procentům z nich se zlepšila nálada, krevní oběh i seběvědomí. Takže hurá do baru nebo na diskotéku, jeden nevinný úsměv věnovaný chlápkovi u vedlejšího stolu udělá více než deset doktorů.

3. Splňte si sen
Ať už se jedná o výstup na Sněžku, kurzy nehtové modeláže nebo vysokoškolský diplom, své sny bychom si měli plnit. Proto neleňte a svůj cíl si bez odmlouvání začněte plnit právě teď. Zapomeňte na výmluvy, že to právě teď nejde a vrhněte se do toho po hlavě. Když se vám začne dařit, do cíle vás to posune o to rychleji a vaše sebevědomí poroste kosmickou rychlostí.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
sledujte nás na instagramu