Temné vody: romantická detektivka, od které se neodtrhnete!

Temné vody: romantická detektivka, od které se neodtrhnete! Temné vody: romantická detektivka, od které se neodtrhnete! Právě vychází první díl trilogie strhujících detektivních románů Temné vody autorky Fiony Paulové. Neuvěřitelně napínavý příběh, v němž mají hluboká láska a nemilosrdná vražda mezi sebou příliš tenkou hranici.
Temné vody: romantická detektivka, od které se neodtrhnete!
{loadposition breadcrumb}

Temné vody: romantická detektivka, od které se neodtrhnete!

Právě vychází první díl trilogie strhujících detektivních románů Temné vody autorky Fiony Paulové. Neuvěřitelně napínavý příběh, v němž mají hluboká láska a nemilosrdná vražda mezi sebou příliš tenkou hranici.

Cassandra Caravellová  je mladá, je krásná, je bohatá a měla by být plná života. Jenomže ten její visí na vlásku tenčím, než si budete do poslední stránky ochotná připustit. Život ve zlaté kleci, obklopená diamanty, perlami a pozvánkami na prestižní společenské akce půvabná Cass už dál nedokáže snést. Vnitřní klid chodí hledat na hřbitov k hrobu, kde by měla odpočívat její přítelkyně. Místo ní v rakvi leží zohavená kurtizána. Cassandra nesnese pomyšlení, že její přítelkyně po smrti nenašla klid a udělá všechno pro to, aby našla její tělo a vraha mladých benátských žen, jejichž zohavená těla nesou stejná znamení. Kdyby jenom tušila, že vrah je tak strašně blízko….

Ač dávno rodinou zasnoubená, stále silněji si uvědomuje, že cit k chudému malíři Falkovi není jen poblouzněním. Miluje ho. Ví, že nesmí. Ví, že jejich láska v jejím světě nikdy neobstojí. On jí otevřel oči, bude také tím, který jí je jednou zavře? Podaří se ji vyváznout z nebezpečné pasti? Vypátrá vraha dřív, než on si najde ji? Co když si ji už dávno našel? A zůstane věrná svému snoubenci nebo podlehne neodolatelnému úsměvu chudého malíře, který se stále dostává do nějakých potíží?

Novinka je v distribuci od počátku dubna za doporučenou cenu 399,- korun. Vydání elektronické verze knihy pro čtečky je plánováno na květen tohoto roku. První díl romanticko-historické trilogie Temné vody s podtitulem „Jed“ vydává nakladatelství Egmont.

Související články:

Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Rozjeď to na Fiveriders
sledujte nás na instagramu