5 kroků k dokonalé manikúře

5 kroků k dokonalé manikúře 5 kroků k dokonalé manikúře Ruku na srdce, pečujete stejně jako o své vlasy a pleť i o své ruce? Asi ne, že? A přitom se jedná o partii těla, kterou každodenně výrazně zatěžujete. Důsledkem toho je pak nepěkná suchá pokožka, skvrny či otoky. Všech těchto neduhů se ale můžete spolehlivě a rychle zbavit a do budoucna jim předejít.
5 kroků k dokonalé manikúře
{loadposition breadcrumb}

5 kroků k dokonalé manikúře

Ruku na srdce, pečujete stejně jako o své vlasy a pleť i o své ruce? Asi ne, že? A přitom se jedná o partii těla, kterou každodenně výrazně zatěžujete. Důsledkem toho je pak nepěkná suchá pokožka, skvrny či otoky. Všech těchto neduhů se ale můžete spolehlivě a rychle zbavit a do budoucna jim předejít.


1. Manikúra za pár minut
O perfektní manikúru jako po návštěvě v salonu se postará kúra All in One Manicure od Artdeco. Tento speciální produkt potřebuje jen minutu na to, aby vaše ruce a nehty vrátil do skvělé kondice. Za pouhých 60 vteřin vyhladí a opečuje pokožku rukou včetně kůžiček kolem nehtů. Má jemnou a příjemně aromatickou texturu, která kombinuje peeling a účinnou péči o ruce. Jeho složení je obohacené o himálajskou sůl. Před nanesením je nutné lahvičku důkladně protřepat, aby se sůl promísila s ostatními složkami. Pak už stačí malé množství produktu nanést na ruce, vmasírovat a opláchnout teplou vodou. Cena: 720 Kč (125 ml)

2. Zdravé nehty
Pro neodolatelný vzhled je důležitá nejen pružná a zdravá pokožka, ale i dokonalé nehty. Potřebnou pevnost jim dodá tyčinka Diamond Hardener, Artdeco. Jak název napovídá, obsahuje diamantový prach, který posiluje měkké a lámavé nehty a propůjčuje jim oslnivý lesk. Díky ochranné vrstvě rostou nehty rychleji a jsou i zdravější a krásnější. Inovované složení neobsahuje formaldehyd. Tyčinku lze nanášet pod klasické barevné laky nebo jako samostatnou vrstvu bez dalšího lakování. Cena: 325 Kč (10 ml)

3. Nedělej kůžičky!
S odstraněním jemné nehtové kůžičky si nejlépe poradí gel Cuticle Remover Gel. Obsahuje mandlový olej a alantoin – vyživující složky, které kůžičku šetrně, ale důkladně zjemní. Při pravidelném používání udržuje pokožku příjemně pružnou a zabraňuje vzniku bolestivých záděr. Pro snadnou aplikaci je součástí balení praktický kartáček pro nanesení gelu. 
Cena: 160 Kč

4. Hebké ručičky
Ačkoli je pro někoho neuvěřitelná otrava si své suché ruce promazávat, tato činnost by se rozhodně neměla zanedbávat. Pokud trávíte většinu času venku, pracujete v kuchyni či s chemickými prostředky, měla by to pro vás být nutnost. Stačí si vybrat krém na ruce, který vaší pokožce nejvíce sedne, a pravidelně – aspoň dvakrát denně – promazávat. Náš tip: Dobře vstřebatelný krém k ochraně a regeneraci pokožky rukou. Extrakt z aloe vera zvyšuje hydrataci a zlepšuje pevnost a pružnost pokožky. Krém na ruce s aloí vera, Ryor, 67 Kč

5. Sexy nátěr
Když rukám dopřejete perfektní péči, nutnou tečkou je nalakování nehtů. Nehty zapilujte dokulata a zastřihněte. Nepřirozené dlouhé nehty letos přenechte jen zpěvačkám a dámám nad šedesát let. Nátěr zvolte takový, který vás bude bavit alespoň týden, abyste nemusela každý druhý den trávit s odlakovačem. Náš tip: Exkluzivní lak s diamantovým práškem, který je určen pro nehty, které se často lámou. Vydrží až deset dní. Sally Hansen Diamond Strength, 199 Kč

Související články:

Knížka měsíce: Na co se ptají muži?
Milla Jovovich: Superstar bez hranic
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky