Penélope Cruz se představí v roli modelky pro Lindex

Penélope Cruz se představí v roli modelky pro Lindex Penélope Cruz se představí v roli modelky pro Lindex Během jara se v roli modelky představí krásná herečka Penélope Cruz. Kolekce bude hned ve třech různých podobách, které rozhodně stojí za to. V prodejnách Lindex a na www.lindex.com bude kolekce dostupná od 24. dubna.
Penélope Cruz se představí v roli modelky pro Lindex
{loadposition breadcrumb}

Penélope Cruz se představí v roli modelky pro Lindex

Během jara se v roli modelky představí krásná herečka Penélope Cruz. Kolekce bude hned ve třech různých podobách, které rozhodně stojí za to. V prodejnách Lindex a na www.lindex.com bude kolekce dostupná od 24. dubna.

Penélope Cruz bude modelkou společnosti Lindex ve třech jarních kampaních, během kterých s touto hvězdou strávíme celý víkend. Páteční večer je skvělou příležitostí pro oslňující večírek s červeným kobercem a zástupem fotografů. V sobotu herečku zastihneme doma při odpočinku v jejím oblíbeném oblečení. Nedělní dopoledne pak Penélope stráví v prostorách středomořské vily, kde si dopřeje pozdní snídani se svými blízkými.

„Penélope a její vytříbená elegance do kolekce vnášejí nádhernou ženskost. Její úžasný temperament, fascinující životní styl filmové hvězdy a smysl pro humor dodají celé kampani zábavu a vzrušení,“ říká Johan Hallin, ředitel konceptuálního a marketingového oddělení společnosti Lindex.

„Roli modelky pro velkou mezinárodní společnost jako Lindex jsem si moc užívala. Oblečení se mi líbí a přesně vystihuje můj styl,“ říká herečka.

Poslední významná mezinárodní spolupráce se odehrála mezi značkami Lindex a Missoni a vzbudila vlnu zájmu na mezinárodním poli. Kolekce, které jsou součástí kampaně s Penélope Cruz, budou dostupné ve všech prodejnách společnosti Lindex a také na adrese www.lindex.com od 24. dubna.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Rozjeď to na Fiveriders
sledujte nás na instagramu