3 tipy, jak se efektně obléct na sport

3 tipy, jak se efektně obléct na sport 3 tipy, jak se efektně obléct na sport Jaký pohyb, takové oblečení. Toho byste se měla držet, pokud chcete ve sportu dosáhnout dokonalých výsledků a mít perfektní postavu. Co si ale obléct na sebe? S námi to zjistíte snadno!
3 tipy, jak se efektně obléct na sport
{loadposition breadcrumb}

3 tipy, jak se efektně obléct na sport

Jaký pohyb, takové oblečení. Toho byste se měla držet, pokud chcete ve sportu dosáhnout dokonalých výsledků a mít perfektní postavu. Co si ale obléct na sebe? S námi to zjistíte snadno!

Turistika – oblečení by mělo být vyrobené z materiálů odolných proti každému počasí, tedy jak proti větru, tak proti dešti. Má být tvořeno kombinací vrstev: vnitřní materiál (např. různé druhy flísu), membrána (různých kvalit a prodyšností) a vrchní materiál. Ideální jsou mírně zateplené softshellové kalhoty. Barevné kombinace jsou jen na vás, důležité je však pamatovat na to, abyste byla vidět i z dálky.

Běhání – trika, kalhoty, ale také bundy by měly být odvětrané v místech s nejvyšší potivostí, například v podpaží, ale i jinde. Ideálním materiálem je prodyšný a rychleschnoucí CoolDry, který udržuje tělo v suchu a optimální teplotě. Vhodné jsou kalhoty s reflexními doplňky vyrobené z pružného, jemného a prodyšného materiálu.

Výlet na kole – existují tři druhy dresů: silniční je na tělo, sportovní pro rekreačního cyklistu je o něco volnější, poslední kategorií jsou tzv. volné dresy – tedy něco mezi volným trikem a dresem. Zateplené cyklistické dresy se používají kvůli nižším teplotám, vesta chrání proti větru. Cyklisté se však rozhodně neobejdou bez kalhot v různých délkách, vždy však s kvalitní vložkou. Více info o nejen cyklistickém oblečení na www.silvini.com

Související články:

Knížka měsíce: Na co se ptají muži?
Sexy body
Rozjeď to na Fiveriders
sledujte nás na instagramu