3 triky pro dokonalý vztah

3 triky pro dokonalý vztah 3 triky pro dokonalý vztah Milujete ho a chcete, aby váš perfektní vztah vydržel napořád?
3 triky pro dokonalý vztah
{loadposition breadcrumb}

3 triky pro dokonalý vztah

Milujete ho a chcete, aby váš perfektní vztah vydržel napořád?

1. Chválit především
Není na světě jediný muž, kterému by ženské lichotky nedělaly dobře, a navíc taková milá pochvala za dobře odvedenou práci, skvělý sex nebo dobrou večeři s muži udělá doslova divy. Není třeba se podbízet a dělat ze sebe neschopnou, ale dobře mířená lichotka čas od času vašemu miláčkovi dá pocit, že o něj stále stojíte, vážíte si ho a váš vztah pro vás není ztráta času.

2. Smějte se
Každý chlap se rád podívá na sexy holku, ale nebudeme zdaleka první, kdo vám bude tvrdit, že krása není všechno. Není nic horšího, než když se ze vztahu vypaří humor, a tak neusněte na vavřínech a s miláčkem udržujte konverzaci, klidně se mu svěřte s legračním trapasem nebo si vyrazte do kina na komedii nebo se čas od čas trochu pošťuchujte. Takové jiskření mezi vámi udrží sexy napětí.

3. Nebuďte líná a nepředstírejte
Pokud jste na začátku vztahu svému milému napovídala, že toužíte skočit bungee jumping nebo že pravidelně o víkendech jezdíte na výlety na kole, nesmíte ze svého adrenalinového koně seskočit. Muž si vás oblíbí takovou, jaká se mu na začátku ukazujete, a když vás v sobotní odpoledne najde rozvalenou u televize s pytlíkem chipsů místo toho, abyste spolu objevolali krásy přírody, bude asi zklamaný. Nemusíte ze sebe dělat sportovní nadšenkyni, stačí, když zůstanete aktivní alespoň z poloviny jako na začátku vztahu. Muž se s vámi nudit nebude a společné zážitky váš vztah ještě víc utuží.

Související články:

Muzikál Pomáda slaví 40. narozeniny!
Tři znamení, že stále myslí na svou ex
Rozjeď to na Fiveriders