Květiny pro dokonalou pleť

Květiny pro dokonalou pleť Květiny pro dokonalou pleť Každá chce na jaře vypadat svěže, stejně jako rozkvetlé stromy a rostlinky, které jsou všude kolem nás. Objevili jsme pro vás dva dokonalé produkty, jejichž podkladem jsou právě květiny. Nebudete litovat!
Květiny pro dokonalou pleť
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Květiny pro dokonalou pleť

Každá chce na jaře vypadat svěže, stejně jako rozkvetlé stromy a rostlinky, které jsou všude kolem nás. Objevili jsme pro vás dva dokonalé produkty, jejichž podkladem jsou právě květiny. Nebudete litovat!

Je pro vás make-up pouhou nutností, ale vaše pleť bez něj vypadá mdle a bez barvy? Díky novým výrobkům péče o pleť od L’Occitane s obsahem výtažků z organické anděliky a irisu můžete na make-up konečně úplně zapomenout!

Že nevěříte? Stačí opravdu jen pár kapek blahodárné hydratační esence Iris & andělika před použitím denního krému, a krásná a jemná pleť je na světě. Pokud chcete navíc dosáhnout ještě lepšího výsledku, použijte ze stejné sady i hydratační tónovací krém.

Tajemstvím dokonalé pleti je samozřejmě i poctivé večerní odličování a pravidelné čištění, ale o tom vám snad už nemusíme říkat. Stačí, když vyzkoušíte tyto dvě novinky, a zjistíte, že mít prozářenou pokožku není taková dřina, jak se zdá. Hydratační esenci Iris & andělika koupíte za 1290 Kč a tónovací krém, který je v Čechách dostupný ve dvou barevných verzích, seženete za 795 Kč.

Investujte do své pleti, ona vám to vrátí!

Související články:

Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton
4 způsoby, jak nosit culík
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?

Zpět na článek: Květiny pro dokonalou pleť
Zpět na článek: Květiny pro dokonalou pleť