Adidas Concept Store se představil v novém

Adidas Concept Store se představil v novém Adidas Concept Store se představil v novém Chcete být stylová, ale přesto se nechcete vzdát svých tenisek nebo sportovních trik? Pak zavítejte do znovu otevřené prodejny adidas. Styl i sportovní duch vám zůstane zachován!
Adidas Concept Store se představil v novém
{loadposition breadcrumb}

Adidas Concept Store se představil v novém

Chcete být stylová, ale přesto se nechcete vzdát svých tenisek nebo sportovních trik? Pak zavítejte do znovu otevřené prodejny adidas. Styl i sportovní duch vám zůstane zachován!

Společnost adidas nedávno znovuotevřela svou vlajkovou prodejnu adidas Store na pražských Příkopech. Prostory prošly celkovou rekonstrukcí, a vznikl tak moderně pojatý prodejní prostor, který vás osloví přehledností, funkčností a minimalistickým designem.

Interiér byl vytvořen podle globálního konceptu adidas Store. Kromě vybavení pro nejrůznější druhy sportů zde najdete kolekce adidas Originals, adidas by Stella McCartney nebo Porsche Design Sport pro muže.

Nové vybavení a rozmístění jednotlivých kolekcí bylo navrženo tak, aby zde bylo nakupování co nejpříjemnější. Speciálně vyškolený personál vám poskytne dokonalý prodejní servis, např. v podobě profesionálních testů běžeckého stylu.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Letní romantika: Jak nosit květy?
Rozjeď to na Fiveriders
sledujte nás na instagramu