"Votočte" svůj šatník

"Votočte" svůj šatník "Votočte" svůj šatník Máte přeplněnou skříň oblečením, které už nenosíte? Anebo chcete naopak výhodně nakoupit trendy kousky za symbolický peníz? Na bezplatném portálu VotočVohoz nakoupíte bez tlačenic a nervů, seženete originální levné kousky, a ještě k tomu získáte pocit, že jste udělali něco smysluplného pro svět.
"Votočte" svůj šatník
{loadposition breadcrumb}

„Votočte“ svůj šatník

Máte přeplněnou skříň oblečením, které už nenosíte? Anebo chcete naopak výhodně nakoupit trendy kousky za symbolický peníz? Na bezplatném portálu VotočVohoz nakoupíte bez tlačenic a nervů, seženete originální levné kousky, a ještě k tomu získáte pocit, že jste udělali něco smysluplného pro svět.

Co znamená „votočit“?
Určitě máte doma taky plné šuplíky věcí, ze kterých jste vyrostli, dárkovou kosmetiku, co vám nevoní, nebo doplňky, které už prostě nevystihují vaši osobnost. Normálně byste to vyhodili nebo schraňovali dál s rostoucím pocitem, že vás ty věci jednou zavalí. Nyní však máte svělou příležitost všechno jednoduše votočit. Co to znamená? Na VotočVohoz můžete věci prodávat, a utržit tak nějakou tu korunu, ale také měnit za něco jiného, nebo dokonce darovat. Záleží na vás. Jako bonus získáte oprávněný pocit, že zbytečně neplýtváte věcmi, jež skvěle využije někdo další. Registrace a členství na VotočVohoz jsou přitom zcela zadarmo.

Votáčejte nápady
VotočVohoz není jen nějaký on-line sekáč. Je to svérázná sociální síť, jejíž uživatele spojuje záliba v oblékání, módě a stylu. Nabízí prostor pro mladé a nápadité milovnice módy, které oslovila filozofie smysluplného konzumu. A nejen to. Na VotočVohoz můžete také načerpat inspiraci nebo se s ostatními uživateli podělit o vlastní nápady. Prostor na to máte ve fóru, kde uživatelé diskutují o nejrůznějších tématech. Ve fóru máte navíc možnost nabízet a shánět nejen oblečení a doplňky, ale i další předměty, které potěší nebo pomohou.

VotočVohoz pro všechny
VotočVohoz je mladý projekt, jehož obliba v Čechách raketově roste. Během necelého roku si jej našlo víc než 115 000 uživatelů. Pilířem komunity VotočVohoz jsou dívky a dámy, ale v poslední době ani kluci a páni nezahálejí.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Nejlepší beauty tipy všech dob
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky
sledujte nás na instagramu