Nákupy na internetu? Víme, jak na to!

Nákupy na internetu? Víme, jak na to! Nákupy na internetu? Víme, jak na to! Na co myslet, než se pustíte do víru on-line nakupování? Máme pro vás průvodce chytrého zákazníka!
Nákupy na internetu? Víme, jak na to!
{loadposition breadcrumb}

Nákupy na internetu? Víme, jak na to!

Na co myslet, než se pustíte do víru on-line nakupování? Máme pro vás průvodce chytrého zákazníka!

Buďte připraveni: Řekněte si, pro koho chcete nakupovat, kolik chcete utratit a co chcete nakoupit. Čím budete před začátkem nákupu připravenější, tím více času a peněz ušetříte.

Obchod pro srovnání: Než nakoupíte, porovnejte si ceny. Mnoho obchodníků nabízí letní slevy dlouho před tím, než začne letní sezona. 

Nezapomeňte na cenu dopravy: Můžete sice na internetu udělat úžasný obchod, ale cena dopravy bude tak vysoká, že se vám to nakonec nevyplatí. Zkontrolujte si proto cenu dopravy před nákupem. Náš tip: Mnoho obchodních partnerů PayPal nabízí letos v létě dopravu zdarma.

Nedělejte si starosti se clem: Za zboží z on-line obchodů v Evropské unii clo neplatíte. Zboží zakoupené mimo EU obdržíte bez cla, pokud jeho hodnota nepřekročí 150 eur.

Informujte se na podmínky vrácení zboží: Než začnete nakupovat, ujistěte se, že znáte pravidla daného obchodu. Uschovejte si účet a potvrzení o platbě. Možná je budete potřebovat, když budete chtít později vrátit peníze. Mnoho obchodů mění v období slev pravidla pro vrácení peněz a umožňuje zboží pouze vyměnit, ne vrátit. Náš tip: Pokud k vám objednané zboží nedoputuje nebo se liší od popisu (např. dostanete jedno DVD namísto dvou), PayPal vám uhradí celou transakci včetně nákladů na dopravu.

Související články:

Knížka měsíce: Na co se ptají muži?
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Rozjeď to na Fiveriders
sledujte nás na instagramu