Reklama

Nákupy na internetu? Víme, jak na to!

Nákupy na internetu? Víme, jak na to! Nákupy na internetu? Víme, jak na to! Na co myslet, než se pustíte do víru on-line nakupování? Máme pro vás průvodce chytrého zákazníka!
Nákupy na internetu? Víme, jak na to!
{loadposition breadcrumb}

Nákupy na internetu? Víme, jak na to!

Na co myslet, než se pustíte do víru on-line nakupování? Máme pro vás průvodce chytrého zákazníka!

Buďte připraveni: Řekněte si, pro koho chcete nakupovat, kolik chcete utratit a co chcete nakoupit. Čím budete před začátkem nákupu připravenější, tím více času a peněz ušetříte.

Obchod pro srovnání: Než nakoupíte, porovnejte si ceny. Mnoho obchodníků nabízí letní slevy dlouho před tím, než začne letní sezona. 

Nezapomeňte na cenu dopravy: Můžete sice na internetu udělat úžasný obchod, ale cena dopravy bude tak vysoká, že se vám to nakonec nevyplatí. Zkontrolujte si proto cenu dopravy před nákupem. Náš tip: Mnoho obchodních partnerů PayPal nabízí letos v létě dopravu zdarma.

Nedělejte si starosti se clem: Za zboží z on-line obchodů v Evropské unii clo neplatíte. Zboží zakoupené mimo EU obdržíte bez cla, pokud jeho hodnota nepřekročí 150 eur.

Informujte se na podmínky vrácení zboží: Než začnete nakupovat, ujistěte se, že znáte pravidla daného obchodu. Uschovejte si účet a potvrzení o platbě. Možná je budete potřebovat, když budete chtít později vrátit peníze. Mnoho obchodů mění v období slev pravidla pro vrácení peněz a umožňuje zboží pouze vyměnit, ne vrátit. Náš tip: Pokud k vám objednané zboží nedoputuje nebo se liší od popisu (např. dostanete jedno DVD namísto dvou), PayPal vám uhradí celou transakci včetně nákladů na dopravu.

Související články:

Knížka měsíce: Na co se ptají muži?
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Rozjeď to na Fiveriders
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama