Czech Fashion Centre aneb Když móda pomáhá

Czech Fashion Centre aneb Když móda pomáhá Czech Fashion Centre aneb Když móda pomáhá Šest módních butiků v centru Prahy vás zve ve čtvrtek 25. dubna na jarní Módní koktejl a osobní setkání s předními českými návrhářkami: Taťánou Kovaříkovou (TATIANA), Alexandrou Pavalovou a Ivanou Šafránkovou (TIMOURE ET GROUP), Hanou Havelkovou (HH), Martinou Nevařilovou (NAVARILA) a dalšími českými návrháři zastoupenými v multibrandového butiku La Gallery Novesta.
Czech Fashion Centre aneb Když móda pomáhá
{loadposition breadcrumb}

Czech Fashion Centre aneb Když móda pomáhá

Šest módních butiků v centru Prahy vás zve ve čtvrtek 25. dubna na jarní Módní koktejl a osobní setkání s předními českými návrhářkami: Taťánou Kovaříkovou (TATIANA), Alexandrou Pavalovou a Ivanou Šafránkovou (TIMOURE ET GROUP), Hanou Havelkovou (HH), Martinou Nevařilovou (NAVARILA) a dalšími českými návrháři zastoupenými v multibrandového butiku La Gallery Novesta.

Návrhářky z volného sdružení Czech Fashion Centre se spojily, aby u příležitosti představení svých nových jarních kolekcí zároveň podpořily projekt domácího hospice RUAH na Benešovsku, který pomáhá těžce nemocným a umírajícím lidem, aby mohli zůstat doma mezi svými blízkými i v posledních chvílích života. Jak už bylo zméněno, svůj Módní koktejl uspořádá šest autorských butiků, sídlících v ‚magickém trojúhelníku‘ mezi Josefovem, Staroměstským a Václavským náměstím. Během celého dne budou návrhářky osobně k dispozici zákaznicím ve svých buticích, a zároveň tak podpoří mobilní hospic, který se stará o lidi na sklonku života.

Každý zákazník, který tento den dobrovolně přispěje libovolnou částkou do pokladniček umístěných v jejich obchodech, tak získá slevu ve výši 5 % na celý nákup jarních kolekcí těchto známých českých značek. „Módu si mnoho lidí spojí s krásou a přitažlivostí mládí. Naopak stáří a umírání je něco, co nám příliš atraktivní nepřijde a co bychom nejraději ze svého života vytěsnili. Proto jsme se rozhodli RUAH podpořit, má smysl se zajímat o to, jak mohou umírající důstojně prožít svůj čas, který jim zbývá,“ jsou přesvědčené české designérky, které během chystaného Módního koktejlu předvedou své nové kolekce pro sezonu jaro/léto 2013. Dveře všech butiků budou otevřeny v tento den až do 21. hodiny.

Sdružení RUAH nepřetržitě zajišťuje odbornou lékařskou péči, domácí zdravotní péči a osobní asistenci vážně nemocným a umírajícím. Pracovníci mobilního hospice vyjíždějí za klienty do jejich domova a umožňují jim zůstat se svými blízkými, aniž by trpěli nesnesitelnými bolestmi nebo se cítili osamělí. „Věříme, že nemoc a smrt jsou přirozenou součástí lidského života, a prožít tuto dobu bychom chtěli všichni důstojně bez nesnesitelného utrpení. Tento čas pro umírajícího člověka i pro ty, kteří o něj pečují, může být velmi důležitý,“ popisuje Marta Vacková, ředitelka sdružení.

Související články:

Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Vyzkoušejte: matující laky na nehty