Hledáte svůj styl? Vydejte se na nákupy s osobní stylistkou!

Hledáte svůj styl? Vydejte se na nákupy s osobní stylistkou! Hledáte svůj styl? Vydejte se na nákupy s osobní stylistkou! Špatně zvolené oblečení může přidávat věk i kilogramy, a naopak vhodný střih, barva či vzor dokážou proměnit váš vzhled k nepoznání. Stačí vydat se do obchodu v doprovodu zkušené módní stylistky.
Hledáte svůj styl? Vydejte se na nákupy s osobní stylistkou!
{loadposition breadcrumb}

Hledáte svůj styl? Vydejte se na nákupy s osobní stylistkou!

Špatně zvolené oblečení může přidávat věk i kilogramy, a naopak vhodný střih, barva či vzor dokážou proměnit váš vzhled k nepoznání. Stačí vydat se do obchodu v doprovodu zkušené módní stylistky.

Mýtus, že služby osobních stylistů jsou dostupné jen celebritám a lidem, kteří dokonalý vzhled potřebují ke své profesi, dávno neplatí. Spolehnout se na pomoc profesionálů může každý, kdo si neví rady s oblékáním a nakupováním oblečení. „Ne vždy to, co jsme zvyklí nosit, je právě to, co nám sluší. Lidé často utrácejí za věci, které pak jen zabírají místo ve skříni. Najít svůj vlastní styl je jako najít svou vlastní identitu,“ zdůrazňuje Žaneta Kantorová, respektovaná módní stylistka a vizážistka, která už řadu let pomáhá ženám i mužům najít nový směr a styl odpovídající jejich osobnosti.

Nakupování s módní stylistkou zabere celkem 3,5 hodiny, začíná základní konzultací a definováním vhodného stylu oblečení s respektem k osobnosti, následuje výběr oblečení, osobní poradenství a individuální asistence při nákupech ve vybraných obchodech.

„Problém mnoha žen je, že ze svého šatníku nosí pouze 15 až 20 procent. Zbytek věcí, které jsou ve skříni, prostě nevyužívají. Často tedy získávají falešný pocit plnosti šatníku a zároveň neustále řeší, že vlastně nemají co na sebe,“ popisuje Žaneta Kantorová a i pro tyto případy nabízí řešení – osobní poradenství přímo v domácnosti, kdy projde obsah šatníku a poradí, co v něm ponechat, čeho se raději vzdát, co chybí, co je a co není vhodné pro konkrétní postavu. Více o službách módní stylistky na www.mojestylistka.cz

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Sexy body
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?