Simona Krainová: Nikdy se nevzdávejte!

Simona Krainová: Nikdy se nevzdávejte! Simona Krainová: Nikdy se nevzdávejte! Ředitelka soutěže Czechoslovak TopModel Simona Krainová (39) nám prozradila, že každá z vás se může stát modelkou.
Simona Krainová: Nikdy se nevzdávejte!
{loadposition breadcrumb}

Simona Krainová: Nikdy se nevzdávejte!

Ředitelka soutěže Czechoslovak TopModel Simona Krainová (39) nám prozradila, že každá z vás se může stát modelkou.

V soutěži se budou hledat nové zajímavé tváře pro agenturu, ve které pracujete i vy.
Proč právě tuhle agenturu byste začínajícím modelkám doporučila?

Jakou jinou agenturu bych jim podle vás měla doporučit než tu, kterou jsem si vybrala i já? Czechoslovak Models je na úrovni zahraničních agentur. Poskytuje důvěryhodné zázemí pro začínající modelky a spolehlivý servis.

Nejste zastánkyní diet. Bohužel, některé dívky jsou hubené jenom díky tomu, že skoro 
nic nejedí.

Mým úkolem, kromě jiného, bude i naučit dívky správné životosprávě. Nikdy jsem nebyla zastáncem jakýchkoli půstů vedoucích až k anorexii. Naopak pravidelná a správná strava, k tomu trochu pohybu a žádné extrémy. Pak se budou cítit plné síly a budou naplno pracovat.

Souhlasíte s tím, že mladá modelka by měla být co nejpřirozenější? Nejsou 
silikonová prsa, prodloužené vlasy a nehty na obtíž?

Jsem zastáncem přirozenosti, ale pokud i jakákoli kosmetická úprava vypadá přirozeně, nejsem proti. Sama mám prodloužené vlasy a nikdo by to nepoznal.

V každém období je v trendu jistý typ modelek, jaký to je teď?

Bez ohledu na trendy jsem pro každý druh krásy. Pokud najdu zajímavou dívku s talentem svou krásu prodat, může ona být tím trendem.

V čem je obecně práce modelky skvělá, a v čem naopak hodně náročná?

Pro mě je skvělá ve všem. Poznáte spoustu zajímavých lidí, proniknete do světa velké módy, poznáte krásná a exotická místa. Ale nic není zadarmo! Vstáváte brzy ráno a celé dny trávíte jen před fotoaparátem, málo spíte, a přesto musíte vypadat vždy skvěle.

Co byste doporučila čtenářkám, které se do soutěže přihlásí? Je možné se nějak 
připravit nebo jde prostě o tzv. X faktor? Bude to určitě X faktor.

Jen bych chtěla dívkám dodat trochu odvahy. Já vím, že to mnohdy nevyjde na první pokus, ale kdo se vzdá, nikdy nevyhraje.

Soutěž Czechoslovak TopModel 2013 vyvrcholí v listopadu 2013 galavečerem, v jehož rámci se představí 12 nejkrásnějších finalistek a bude vyhlášena absolutní vítězka. Do soutěže se můžete přihlásit i vy!

CASTINGY CZECHOSLOVAK TOPMODEL 2013 budou probíhat v těchto městech:

14. 9. Bratislava/Eurovea, 24. 9. Hradec Králové/OC Atrium, 26. 9. Jihlava/Citypark, 1. 10. Brno/Olympia, 3. 10. České Budějovice/IGY Centrum, 8. 10. Ostrava/Forum Nová Karolina, 9. 10. Olomouc/Olympia, 11. 10. Liberec/OC Nisa, 16. 10. Karlovy Vary/Fontána, 19. 10. Plzeň/Olympia, 21. 10. Praha/Galerie Harfa

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Rozjeď to na Fiveriders
sledujte nás na instagramu