Zasaďte lahev od šamponu – vyroste vám strom!

Zasaďte lahev od šamponu – vyroste vám strom! Zasaďte lahev od šamponu – vyroste vám strom! Představte si, že si koupíte u svého kadeřníka v salonu šampon. Nejprve bude lahvička stát na vaně a dekorovat vaši koupelnu. Až bude prázdná… ne, tuhle lahev do koše neházejte. Vydejte se s ní na zahradu nebo někam do přírody, zasaďte ji… a ona se po půl roce rozloží a do roka vám vyklíčí semínko stromu. Přísaháme!
Zasaďte lahev od šamponu – vyroste vám strom!
{loadposition breadcrumb}

Zasaďte lahev od šamponu – vyroste vám strom!

Představte si, že si koupíte u svého kadeřníka v salonu šampon. Nejprve bude lahvička stát na vaně a dekorovat vaši koupelnu. Až bude prázdná… ne, tuhle lahev do koše neházejte. Vydejte se s ní na zahradu nebo někam do přírody, zasaďte ji… a ona se po půl roce rozloží a do roka vám vyklíčí semínko stromu. Přísaháme!

„Profesionální vlasovou kosmetiku O’Right jsme uvedli na trh v roce 2012, deset let poté, co tato značka vznikla na Tchaj-wanu. A právě rok 2012 byl na Tchaj-wanu rokem projektu Strom v lahvi, který dorazil už i na náš trh,“ vysvětluje Martin Mikula, který tuto kosmetiku pro český trh objevil v Nizozemsku, jedné z prvních evropských zemí, která se O’Right aktivně ujala.

Filozofií značky je inspirace přírodou. Přírodní složky jsou základem všech inovativních receptur, a nejsou to složky ledajaké – perla čínské i anti-aging medicíny Goji Berry – kustovnice čínská, luxusní bílá růže Champagne Rose či purpurová růže Purple Rose, australský zázrak tea tree nebo zelený čaj green tea.

Protože jde o profesionální vlasové přípravky, je ideální se před jejich nákupem poradit s kadeřníkem, který nejlépe diagnostikuje potřeby vašich vlasů a vybere z mnoha přípravků ten pravý. Výrobky O’Right jsou k dispozici také ve vybraných e-shopech. Poradci O’Right vám rádi s jejich výběrem pomohou přímo i na dálku, prostřednictvím e-mailu.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Victoria Beckham: Móda mi ukradla úsměv
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?