Kupte si plavky – dostanete zdarma žabky

Kupte si plavky – dostanete zdarma žabky Kupte si plavky – dostanete zdarma žabky Plánujete koupi nové garderoby k vodě? Ke každému nákupu plavek Calzedonia dostanete žabky jako dárek! A to se vyplatí!
Kupte si plavky – dostanete zdarma žabky
{loadposition breadcrumb}

Kupte si plavky – dostanete zdarma žabky

Plánujete koupi nové garderoby k vodě? Ke každému nákupu plavek Calzedonia dostanete žabky jako dárek! A to se vyplatí!

Všechny milovnice vodních radovánek, dávejte pozor. Calzedonia přichází s novou promoakcí, kdy jejich zákaznice od 1. do 9. června ke každému nákupu plavek získají navíc žabky jako dárek. Žabky jsou ve svěžích letních barvách, s hravými vzory a jsou nepostradatelným letním doplňkem.

Nová kolekce dámských plavek pro letní sezonu italské značky Calzedonia zahrnuje podprsenky různých střihů, od klasické trojúhelníkové po push-up, a stejně tak i spodní díly v mnoha provedeních. Samozřejmě v souladu s nejnovějšími trendy a také v módním retrostylu.

Nechybějí oblíbené jednodílné plavky, jejichž sexy střih je velmi lichotivý, a dokonce ani tvarující modely. Kromě plavek se v plážové kolekci objevují také šaty, šortky, kalhoty a hippie sukně s paisley tisky, vhodné jak na pláž, tak do města pro volný čas.

Součástí kolekce je rovněž pánská řada, takže pokud chcete svému miláčkovi také udělat radost, nic vám v tom nebrání!

Související články:

Pravidla lži
Inspirace: Puntíkatá Keira Knightley
Lily Collins: Být divná je plus!