Olej: zázračný elixír pro vaše vlasy

Olej: zázračný elixír pro vaše vlasy Olej: zázračný elixír pro vaše vlasy Prvotřídní oleje pronikají do vlasů, chrání je před ztrátou vlhkosti a maximalizují jejich lesk. Jde zkrátka o ideální pomocníky v péči o vlasy, obzvlášť pak pro nadcházející letní měsíce.
Olej: zázračný elixír pro vaše vlasy
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Olej: zázračný elixír pro vaše vlasy

Prvotřídní oleje pronikají do vlasů, chrání je před ztrátou vlhkosti a maximalizují jejich lesk. Jde zkrátka o ideální pomocníky v péči o vlasy, obzvlášť pak pro nadcházející letní měsíce.

Olej pro kosmetické účely lidé využívali od nepaměti. Přesto se jako součást vlasové kosmetiky dostal na výsluní relativně nedávno. Předností současných kvalitních přípravků jsou receptury, jež umožňují rovnoměrné nanášení a okamžité vstřebávání. Pečující látky tak mohou ihned začít působit, a proto vlasy vůbec nezatěžují. Není tedy důvod k obavám, že budou po použití přípravků s oleji vaše vlasy zplihlé, těžké a mastné.

Oleje jsou součástí kosmetických přípravků, jako jsou šampony, balzámy, barvy na vlasy a speciální regenerační masky či séra. Přípravky s obsahem olejů můžete použít nejen v případě, kdy potřebujete dodat vlasům potřebnou dávku regenerace. Kdy je ještě oceníte?

Při péči – Šampony s přídavkem oleje vlasy nejen čistí, ale zároveň o ně pečují. Pro vlasy je velmi důležité také to, aby se po umytí snadno rozčesávaly. Suché vlasy jsou velmi citlivé a hrubé rozčesávání by mohlo vést k jejich dalšímu poškození. Vhodné je proto používání kondicionéru s vydatným pečujícím olejem.
Při stříhání – Pokud vlasy umyjete přípravky s obsahem oleje, budou dokonale strukturované, uhlazený povrch pak umožní dokonale přesný a rovnoměrný střih.
Při barvení – Během procesu barvení se vlasové vlákno otevře a částečky oleje pomohou vstřebání většího množství pigmentu hlouběji do vlasového vlákna.
    •    Tip joyonline.cz: Nová řada vlasových barev SYOSS Oleo Intense. Nabízí intenzivní péči, lesk vlasů a profesionální krytí šedin – to vše bez amoniaku! Osmnáct odstínů SYOSS Oleo Intense, počínaje intenzivní černou přes jasně červenou a teple měděnou až po pískově plavou, nabízí široký výběr přirozených a módních tónů. Barvy jsou k dostání za 141,10 Kč.
Při stylingu – Oleje zvýrazňují texturu vlasů a dodávají jim úchvatnou hebkost a oslnivý lesk. Přípravky s olejem navíc chrání vlasy před působením tepla při fénování, žehlení či kulmování.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Rozjeď to na Fiveriders

Zpět na článek: Olej: zázračný elixír pro vaše vlasy
Zpět na článek: Olej: zázračný elixír pro vaše vlasy
sledujte nás na instagramu