Ano, nebo ne? Černé mini podle Britney Spears

Ano, nebo ne? Černé mini podle Britney Spears Ano, nebo ne? Černé mini podle Britney Spears Zpěvačka zhubla, oblékla malé černé a vyrazila na festival Wango Tango. Jak se vám líbí v odvážném modelu, který odhalí jakékoli nedostatky?
Ano, nebo ne? Černé mini podle Britney Spears
{loadposition breadcrumb}

Ano, nebo ne? Černé mini podle Britney Spears

Zpěvačka zhubla, oblékla malé černé a vyrazila na festival Wango Tango. Jak se vám líbí v odvážném modelu, který odhalí jakékoli nedostatky?

Britney Spears na letošním Wango Tango většinu módních kritiků překvapila a na pódium nedorazila oblečená jako popová princezna, která nechce dospět, ale jako pravá lady.

Malé černé šaty s průstřihy od Roberta Cavalliho zaujaly nejednoho diváka a Britney v nich působila svěže. K šatům obula skvělé lodičky z dílny Saint Laurent a vzala si šperky od Davida Yurmana.

I zapřisáhlí kritici Britneyiny váhy a vizáže museli smeknout. Britney na festivalu vypadala nekompromisně skvěle. Na pódiu se vystřídala s takovými hvězdami, jako je Bruno Mars, Demi Lovato nebo Adam Levine. Tomu se říká slušný návrat na špičku po tak dlouhé době strávené porotcováním v X Factoru, že?

A co říkáte na zpěvaččin model vy? Líbí, nebo ne?

Související články:

5 způsobů, jak najít svůj styl
Christina Aguilera: na hubnutí kašlu, miluji své ženské křivky!
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky