6 tipů pro dokonalou epilaci

6 tipů pro dokonalou epilaci 6 tipů pro dokonalou epilaci Hladké nohy bez chloupků jsou v dnešní době naprostou samozřejmostí. Nejsnadnějším způsobem je sáhnout po epilátoru, který chloupky odstraní i s kořínky. Bojíte se bolesti? Naprosto zbytečně!
6 tipů pro dokonalou epilaci
{loadposition breadcrumb}

6 tipů pro dokonalou epilaci

Hladké nohy bez chloupků jsou v dnešní době naprostou samozřejmostí. Nejsnadnějším způsobem je sáhnout po epilátoru, který chloupky odstraní i s kořínky. Bojíte se bolesti? Naprosto zbytečně!

•    Epilaci je vhodné provést 24 hodin nebo alespoň večer před tím, než vyrazíte ven v šortkách nebo sukni. Vaše pokožka tak bude mít dostatek času na to, aby se vypořádala s případným podrážděním. Epilátor Silk-épil 5 Young Beauty nabízí speciální chladicí rukavici, která po epilaci pokožku ochlazuje a zklidňuje.
•    Pokožku před epilací příjemně uvolní teplá sprcha nebo koupel.
•    Udělejte si jemný peeling, který odstraní odumřelé kožní buňky. Epilace bude důkladnější a vyhnete se zarůstajícím chloupkům.
•    Po koupeli pokožku vysušte ručníkem a třete ji proti směru růstu chloupků. Ty se poté napřímí a epilátor je snáze odstraní.
•    Epilátor držte v úhlu 90° k nohám. Na přístroj netlačte, spíš se jím pokožky zlehka dotýkejte. Pohyb od kotníku ke kolenu by měl trvat asi 15 vteřin. Budete-li postupovat příliš rychle, chloupky se polámou, což může vést k jejich zarůstání.
•    Po epilaci nezapomínejte na hydrataci. Na epilované místo naneste výživné tělové mléko.
Tip joyonline.cz: Epilátor Silk-épil 5 Young Beauty. Epilátor se vyznačuje vysokou mírou šetrnosti, které je dosaženo kombinací masáže a chlazení. Vysokofrekvenční masážní válečky pokožku během epilace aktivně stimulují a redukují pocit tahání. Chladivá rukavice pokožku po epilaci ochlazuje a zklidňuje. Díky této jedinečné kombinaci funkcí zklidňujících pokožku je epilátor doporučován dermatology jako šetrné řešení k dlouhodobému odstraňování chloupků. Doporučená cena 1999 Kč.

Související články:

Ano, nebo ne? Černé mini podle Britney Spears
Troje jarní trendy kecky, které budete chtít
Olej: zázračný elixír pro vaše vlasy