Grace’n’Glamour: Vyberte si svého oblíbeného návrháře

Grace’n’Glamour: Vyberte si svého oblíbeného návrháře Grace’n’Glamour: Vyberte si svého oblíbeného návrháře Prodejní prezentace českých módních návrhářů a šperkařů se vracejí. V duchu původní myšlenky vybudovat tradici setkávání designérů s milovnicemi autorské módy se v sobotu 15. června roztočí již třetí kolo, tentokrát v luxusním hotelu Thalia v Praze.
Grace’n’Glamour: Vyberte si svého oblíbeného návrháře
{loadposition breadcrumb}

Grace’n’Glamour: Vyberte si svého oblíbeného návrháře

Prodejní prezentace českých módních návrhářů a šperkařů se vracejí. V duchu původní myšlenky vybudovat tradici setkávání designérů s milovnicemi autorské módy se v sobotu 15. června roztočí již třetí kolo, tentokrát v luxusním hotelu Thalia v Praze.

Jak to všechno začalo? Na začátku projektu byla myšlenka zahájit tradici luxusních módních událostí spojených s českými návrháři a šperkaři, jejichž jména budou vnímána jako jistota kvality, originality a dokonalého řemesla. Kolekce těchto autorů jsou navrhovány pro ženy i muže, kteří si umějí budovat svůj vlastní styl a jejichž představa o dokonalém šatníku nezačíná na prahu Pařížské ulice.


Autorky projektu Grace’n’Glamour milují módu a nabídka předkládaná většinou obchodů je neuspokojuje. Přede dvěma lety proto začaly přemýšlet o tom, jak se oblékat podle svých představ, aniž by musely vyjíždět na nákupy do světa. Vznikl nápad, jak pravidelně na jednom místě představovat skvělé české designéry a přivádět k nim stálé a nadšené obdivovatelky. Na prosincové G’n’G někteří z návrhářů představili také kolekce pro muže a v tvorbě pro ně budou pokračovat i v dalším kole.

Na červnové Grace’n’Glamour se ze známých jmen kromě Pavla Ivančice představí například Ivana Follová, Šárka Šišková, Kateřina Geislerová, Monika Drápalová, Zdeňka Imreczeová nebo Iveta Pecuchová. Vstup na akci vás vyjde na 120 Kč.

Související články:

Power plate: 3 tipy, jak zhubnout do plavek
6 tipů pro dokonalou epilaci
Ano, nebo ne? Černé mini podle Britney Spears