3 tipy, jak se chránit před jarním sluníčkem

3 tipy, jak se chránit před jarním sluníčkem 3 tipy, jak se chránit před jarním sluníčkem Paprsky jarního sluníčka bývají velmi zrádné. Jak se před nimi dostatečně ochránit?
3 tipy, jak se chránit před jarním sluníčkem
{loadposition breadcrumb}

3 tipy, jak se chránit před jarním sluníčkem

Paprsky jarního sluníčka bývají velmi zrádné. Jak se před nimi dostatečně ochránit?

1. Sluneční brýle a klobouk

Pokrývka hlavy vždy byla a je důležitá. Proto je třeba, pokud jste přes den na slunci, mít od 11 do 15 hodin hlavu chráněnou. Pokud si myslíte, že v současnosti s kloboukem úspěch nezaznamenáte, zvolte sportovní kšiltovku, trendy šátek nebo slamák.

2. Dobrý opalovací krém

Při jarních výletech po Česku se bude hodit střední ochrana Daylong ultra SPF 25 Spray.  Má formu lipozomálního locia, které se snadno roztírá a na kůži zanechává příjemný pocit. Ocení jej zejména osoby se světlými vlasy a outdooroví sportovci, protože se jednoduše a rychle nanáší. K dostání je v každé dobré lékárně od 390 Kč.

3. Využijte stínu

Nesnažte se za každou cenu první jarní paprsky využít ve svůj prospěch a rychle nahnat opálení. Právě takto se nejsnáze spálíte a místo snědé kůže vás budou čekat ošklivé spáleniny. Proto se snažte střídat pobyt na slunci a ve stínu a nezanedbávejte ani pitný režim. Vaše tělo vám bude vděčné!

Související články:

Olej: zázračný elixír pro vaše vlasy
6 tipů pro dokonalou epilaci
Ano, nebo ne? Černé mini podle Britney Spears