Trendy osvěžení: Bubble Tea

Trendy osvěžení: Bubble Tea Trendy osvěžení: Bubble Tea Zažijte „tea-voluci“ a nenechte si ujít nezapomenutelnou chuť opravdového Bubble Tea, novinky od Bubbleology – značky, jež získala ocenění v kategorii Uvedení nového produktu za rok 2011.
Trendy osvěžení: Bubble Tea
{loadposition breadcrumb}

Trendy osvěžení: Bubble Tea

Zažijte „tea-voluci“ a nenechte si ujít nezapomenutelnou chuť opravdového Bubble Tea, novinky od Bubbleology – značky, jež získala ocenění v kategorii Uvedení nového produktu za rok 2011.

Užijte si letní horké dny plné sluníčka a nezapomeňte přitom dodržovat pitný režim. Co takhle se osvěžit třemi novými příchutěmi oblíbeného bubble tea? Značka Bubbleology přichází totiž s limitovanou edicí drinků SUMMER DREAM, které budou v prodeji právě v letních měsících (červenec, srpen). Zpříjemněte si léto svěžími drinky – nealko Strawberry Mojito, lahodný Summer Banana nebo nezapomenutelný Tropical Paradise.

Bubbleology je v České republice jediným Bubble Tea, který se drží britského konceptu a originální receptury produktu a postupu přípravy. Stačí jednou ochutnat a poznáte rozdíl kdykoli.

Co je vlastně Bubble Tea?
Fenomén, který si na cestě světem postupně získává své fanoušky. Nápoj, původem z Tchaj-wanu, který se přes Austrálii a Spojené státy americké dostal do Velké Británie. A právě v britské metropoli vznikl koncept Bubblelogy, který v roce 2012 přišel také do Čech. Jde o bio přírodní nápoj, který má díky blahodárným účinkům zeleného čaje antioxidační účinky, zároveň pomáhá dodržovat pitný režim. Je vhodný i pro děti, těhotné ženy nebo třeba celiaky a alergiky. Základem studeného nebo teplého Bubble Tea od Bubbleology je černý nebo zelený čaj dochucený ovocnými příchutěmi. Na dně kelímku najdete tapiokové perly, želé nebo praskající kuličky, které vysajete silným brčkem. Vybrat si můžete z ovocných a mléčných verzí, které lze libovolně kombinovat.

Díky svým mimořádným povzbuzujícím účinkům a vysokému obsahu teinů je tento přírodní drink skvělou alternativou osvěžujících a energetických nápojů.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Victoria Beckham: Móda mi ukradla úsměv
Rozjeď to na Fiveriders
sledujte nás na instagramu