6 tipů na make-up podle Gwyneth Paltrow

6 tipů na make-up podle Gwyneth Paltrow 6 tipů na make-up podle Gwyneth Paltrow Získejte sexy look jako hollywoodská star. S pomocí rychlých triků a dokonalého make-upu od Max Factor se vám to povede kosmickou rychlostí.
6 tipů na make-up podle Gwyneth Paltrow
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

6 tipů na make-up podle Gwyneth Paltrow

Získejte sexy look jako hollywoodská star. S pomocí rychlých triků a dokonalého make-upu od Max Factor se vám to povede kosmickou rychlostí.

1.     Přes celé víčko a těsně pod spodní linii řas naneste Masterpiece Colour Precision Eyeshadow v odstínu Pearl Beige. Konečky prstů stíny jemně rozetřete do lehce kouřového odstínu.

2.     Do koutku očí naneste oční stíny Earth Spirits v odstínu Burnt Bark a drobnými krouživými pohyby je rozetřete směrem k vnějšímu koutku. Krémové a práškové stíny se tak dokonale propojí.

3.     Přidejte oční stíny Earth Spirits v odstínu Inca Bronze, a to směrem k vnitřnímu koutku oka, kde je rozetřete stejným způsobem jako u odstínu Burnt Bark.

4.     Nakonec aplikujte oční stíny Earth Spirits v odstínu Pale Pebble, a to od orbitální kosti pod obočím přes mezeru mezi víčkem a obočím až po jeho konec. Tím dosáhnete kontrastu s tmavšími stíny a také krásného tvarového efektu.

5.     Pro zvýraznění a rozčesání řas použijte černou objemovou řasenku Masterpiece Max.

6.     Kontury rtů vykreslete přesně rtěnkou Colour Elixir ve výrazně červeném odstínu Ruby Tuesday. Poté vyplňte rty několika vrstvami této rtěnky.

Související články:

Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
Vztahy: bez cenzury
Rozjeď to na Fiveriders

Zpět na článek: 6 tipů na make-up podle Gwyneth Paltrow
sledujte nás na instagramu