Katy Perry bude mít svoji vůni

Katy Perry bude mít svoji vůni Katy Perry bude mít svoji vůni Přední světová kosmetická firma a slavná zpěvačka společně vyvinuly inovativní novou řadu vůní a vy je prostě musíte mít!
Katy Perry bude mít svoji vůni
{loadposition breadcrumb}

Katy Perry bude mít svoji vůni

Přední světová kosmetická firma a slavná zpěvačka společně vyvinuly inovativní novou řadu vůní a vy je prostě musíte mít!

Milujete Katy Perry? Tak nyní dokonce můžete vonět jako ona! Společnost Coty oznámila podepsání smlouvy s touto zpěvačkou, skladatelkou a umělkyní na vývoj a uvedení její vlastní řady vůní. 

Katy Perry se tak připojí na seznam značek Coty, který zahrnuje mimo jiné značky Calvin Klein, Chloé, Marc Jacobs a Playboy.

Katy Perry, osmkrát nominovaná na cenu Grammy, je jednou z nejprodávanějších umělkyň této doby. Její velkolepé album Teenage Dream, kterého se prodalo více než pět milionů kopií a zaznamenalo již 50 milionů stáhnutí, si stále drží místo v žebříčku top 40 alb. A to i přesto, že bylo vydáno již v roce 2010. Katy Perry je světová hvězda, která při svých koncertech po celém světě vyprodává arény.

„Jsme nadšeni, že můžeme v řadách Coty přivítat tak kreativní a talentovanou umělkyni, jakou je Katy Perry,“ řekl Renato Semerari, prezident Coty Beauty. „Katy je originální a odvážná – její jedinečný přístup k hudbě a životu bude sloužit jako inspirace v pozadí jejích inovativních nových vůní a umožní nám prozkoumávat nové možnosti při tvorbě vůní.“

„Je mi ctí, že mohu spolupracovat se společností Coty, do jejíhož portfolia patří i některé mé oblíbené vůně,“ řekla Katy Perry.

A my se budeme těšit na to, zda nová série vůní Katy Perry bude opravdu tak odvážná, jako je nositelka toho jména. Na její novou vůni se můžete těšit již v září 2013.

Související články:

Jak nosit: Black & White
4 způsoby, jak nosit culík
Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
sledujte nás na instagramu