Reklama

GANT Eyewear jaro/léto 2013: trendy obroučky, které musíte mít!

GANT Eyewear jaro/léto 2013: trendy obroučky, které musíte mít! GANT Eyewear jaro/léto 2013: trendy obroučky, které musíte mít! Hledáte ty pravé a jedinečné sluneční brýle, které vás provedou celým létem? My jsme je našli a můžeme vřele doporučit!
GANT Eyewear jaro/léto 2013: trendy obroučky, které musíte mít!
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

GANT Eyewear jaro/léto 2013: trendy obroučky, které musíte mít!

Hledáte ty pravé a jedinečné sluneční brýle, které vás provedou celým létem? My jsme je našli a můžeme vřele doporučit!

Kolekce brýlí GANT pro sezonu jaro/léto 2013 vás naprosto dostane. Obsahuje řadu nadčasových modelů v dámském, pánském i unisexovém provedení, inspirovaných svěžím americkým preppy stylem. Dámská řada je navíc ovlivněna bezstarostnými šedesátými léty, což se projevuje nejen na tvaru brýlí, ale také v barevné škále rámečků, která se pohybuje od jemných pastelových barev po obligátní hnědou či černou.

Trend č. 1: Typickým zástupcem unisexových slunečních brýlí pro tuto sezonu jsou brýle s kapkovitým tvarem obrouček. Tzv. pilotky se přizpůsobí každému tvaru obličeje a díky velkým sklům chrání oči ze všech úhlů. V modelu EZRA, který je ozvláštněn prvkem v podobě horní spojnice,  se projevuje smysl pro detail příznačný pro GANT.

           
Trend č. 2: Dalším typem slunečních brýlí, které se v kolekci objevují v několika verzích, jsou brýle s retronádechem. Tyto obroučky jsou vyrobeny zpravidla z acetátu, plastu s antialergickými vlastnostmi, vysoce odolného proti poškrábání, který má tzv. paměť a umí se přizpůsobit konturám tváře.

Trend č. 3: Vedle klasické řady slunečních brýlí kolekce GANT Eyewear přichází také s linií slunečních brýlí navržených americkým designérem Michaelem Bastianem a kvalitními obroučkami pro dioptrická skla, ty jsou k dostání ve vybraných optikách. 

Související články:

Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton
Vztahy: bez cenzury
Rozjeď to na Fiveriders

Zpět na článek: GANT Eyewear jaro/léto 2013: trendy obroučky, které musíte mít!
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama