Přidejte se: Růžový pochod proti rakovině prsu

Přidejte se: Růžový pochod proti rakovině prsu Přidejte se: Růžový pochod proti rakovině prsu Už po třinácté se vydají tisíce lidí do hlavního města a budou pochodovat za zdravá prsa. Vy můžete být u toho a symbolicky pomoct ženám, které vaši pomoc potřebují.
Přidejte se: Růžový pochod proti rakovině prsu
{loadposition breadcrumb}

Přidejte se: Růžový pochod proti rakovině prsu

Už po třinácté se vydají tisíce lidí do hlavního města a budou pochodovat za zdravá prsa. Vy můžete být u toho a symbolicky pomoct ženám, které vaši pomoc potřebují.

Vydat se na Avon Pochod je už veřejnosti dobře známá věc. „Dávat naději nemocným i jejich rodinám je to, oč se snažíme od počátku vzniku tohoto projektu,“ prozradila manažerka PR a reklamy společnosti Avon Cosmetics Alena Pytlíčková. „Sponzorujeme řadu organizací zabývajících se prevencí a léčbou rakoviny prsu, která je nejčastějším nádorovým onemocněním, postihujícím zhruba každou osmou ženu. V případě rakoviny prsu platí, že včasná diagnostika dává pacientce velkou naději na vyléčení. Apelujeme na ženy, aby nepodceňovaly prevenci. Jen tak budeme mít naději na vítězství v boji s touto zákeřnou nemocí.“
 
Aby ženy, kterých se nemoc bezprostředně týká, věděly, že v tom nejsou samy, přicházejí jim dodat odvahu a naději ambasadorky Avon Pochodu 2013 – Simona Stašová, Monika Absolonová, Gábina Partyšová, Ivana Gottová, Mahulena Bočanová, Taťána Kovaříková a nově také Kateřina Brožová, Olga Šípková, Tonya Graves, Halina Pawlowská a Iva Pazderková.

Právě ony si 8. června ve 12 hodin obléknou Tričko z dílny návrhářky Taťány Kovaříkové a postaví se do čela průvodu, který se v pravé poledne vydá ze Staroměstského náměstí směrem ke Žlutým lázním, kde celá akce vyvrcholí. Na startu se o dobrou náladu postarají Gipsy.cz, v cíli se můžete těšit na vystoupení Moniky Absolonové, Tonyi Graves, Davida Deyla a skupiny MIG 21. Na afterparty zve od 19. hodiny návštěvníky Avon Pochodu pražské Hard Rock Café.
 
Při vypouštění balonků, což je nejemotivnější část celého pochodu, zazpívají společně s dětským sborem David Deyl a Monika Absolonová novou hymnu Avon Pochodu – Budu tu stát. Tento akt není jen vzpomínkou na ty, kteří již nejsou s námi, ale je především dodáním naděje těm, kteří to potřebují. Vstupenkou na Avon Pochod je tričko proti rakovině prsu, které lze zakoupit za 399 Kč u Avon Ladies/Gentlemanů, u vybraných partnerů a na www.zdravaprsa.cz.
 
Výtěžek z prodeje trička jde na konto Avon proti rakovině prsu. Na projekty boje proti zákeřné nemoci už Avon vysbíral více než 76 milonů korun. Joyonline.cz na startu rozhodně chybět nebude. A co vy?

Související články:

Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
Victoria Beckham: Móda mi ukradla úsměv
Slavný páníček, slavný pes
sledujte nás na instagramu