4 věty, které od vás rozhodně nechce slyšet

4 věty, které od vás rozhodně nechce slyšet 4 věty, které od vás rozhodně nechce slyšet Začátek vztahu je pro oba dva těžkou zkouškou. Co tedy raději neříkat a čemu se vyhnout? Máme pro vás čtyři zabijácké věty pro každý vztah.
4 věty, které od vás rozhodně nechce slyšet
{loadposition breadcrumb}

4 věty, které od vás rozhodně nechce slyšet

Začátek vztahu je pro oba dva těžkou zkouškou. Co tedy raději neříkat a čemu se vyhnout? Máme pro vás čtyři zabijácké věty pro každý vztah.

1. Nechceš si o tom promluvit?
Ne, opravdu si o tom nechce promluvit, a i kdyby chtěl, tak vám to pravděpodobně řekne sám bez přesvědčování. Muži nesnášejí, když cítí, že jsou do něčeho tlačení, a pokud to poznají, dávají rychlou zpátečku. Nenuťte ho mluvit, když nechce, ocení to a možná to bude právě on, kdo za vámi přijde s prosbou o radu.

2. Můžu tě zase vidět?
Máte za sebou první rande a vy mu hned večer po schůzce píšete, kdy se zase uvidíte – chyba! Pokud chcete být dobývána, uháněním tomu rozhodně nepomůžete. Pokud má z vás stejně dobrý pocit jako vy z něj, určitě se sám ozve. Nadbíháním snižujete svoji atraktivitu!

3. Moje maminka tě chce poznat
Pokud jste spolu teprve měsíc, představování rodinných příslušníků ještě není namístě. Rodiče, sourozence a ostatní příbuzenstvo si nechte na pozdější dobu. Nic chlapa nevyděsí víc než představa společného nedělního oběda u vás, když by teď právě nejraději ležel s vámi v posteli.

4. Miláčku, asi jsem těhotná
K této větě není co dodat. Snad jen: myslete na ochranu, na budoucnost, a hlavně na sebe.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Christina Aguilera: na hubnutí kašlu, miluji své ženské křivky!
Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
sledujte nás na instagramu